Nije veliki fan
15

Barcin defanzivac Gerard Pique slikovito dočarao šta misli o VAR-u

E. B.
Nogometaši Barcelone sinoć su savladali Villarreal u gostima rezultatom 4:1, a zanimljiva scena je viđena u drugom poluvremenu.

Prilikom vodstva Barce rezultatom 3:1 Lionel Messi je zatresao mrežu Sergija Asenja u 71. minuti, no arbitar Del Cerro se odlučio konsultovati s VAR-sobom.

Defanzivac Barcelone Gerard Pique je naslutio šta će se desiti, te je gestikulisao rukama poteze karakteristične za lutkare, odnosno da će VAR sudije "izrežirati" i poništiti pogodak.

[TWITTER]1279897877813137409[/TWITTER]

Del Cerro je pogodak poništio jer je Arturo Vidal tokom akcije bio u milimetarskom ofsajdu.

Pique je jasno dao do znanja šta misli o VAR-u koji očito, prema njegovom mišljenju, "navlači" u korist Real Madrida.

Naime, Kraljevima je VAR dodijelio penal u finišu susreta protiv Athletica, dok se nije ni oglasio kada je Sergio Ramos na isti način nepropisno zaustavio igrača Athletica u svom kaznenom prostoru.