Turska Super liga
20

Bajić asistirao u porazu Konyaspora, čak četiri bh. igrača igrala od prve minute

Ekipa Konyaspora poražena je od Genčlerbirligija u meču 27. kola turske Super lige rezultatom 2:1, a povremeni bh. reprezentativac Riad Bajić upisao je asistenciju.

Nakon prvih 45 minuta na Eryaman stadionu u Ankari nije bilo pogodaka, a sve vrijedno pomena desilo se u nastavku meča.

Tako je domaći tim u 60. minuti stigao u vodstvo nakon pogotka koji je postigao Sio, da bi samo dvije minute poslije Jevtović iskoristio asistenciju Bajića i lijepo pogodio za 1:1.

[TWITTER]1272210234627547139[/TWITTER]

Ipak, Ozdemir u 83. mintui postiže drugi gol za svoj tim i, na kraju će se ispostaviti, donosi im važna tri boda u borbi za opstanak.

U ovom meču u timu Konyaspora čak četiri bh. igrača igrala su od prve minute, a to su Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović, Marin Aničić i Deni Milošević, koji je jedini izašao iz igre u 66. minuti.

Ovim porazom Konyaspor je ostao na 14. poziciji sa 26 osvojenih bodova, samo jedan više od Rizespora koji je u zoni ispadanja, dok je Genčlerbirligi trenutno 12. i s ovom pobjedom stigli su od 31. osvojenog boda.