{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Odigrane prve utakmice Beko S.ketch Street Basketball 2012

8.9.2012. u 19:56
2
1
Odigrane prve utakmice Beko S.ketch Street Basketball 2012
2
Odigrane prve utakmice Beko S.ketch Street Basketball 2012
Prvog takmičarskog dana, Beko S.ketch Street Basketball 2012, turnira u “uličnoj košarci“ za osnovce i srednjoškolce, odigrana su prva četiri kola po grupama.
Na turniru učestvuje 40 ekipa u tri konkurencije: do 9. razreda osnovne škole, do 2. razreda srednje škole, i do 4. razreda srednje škole.

Postignuti su slijedeći rezultati:

Do 9. razreda osnovne škole:

PRVO KOLO: O.Š. Skender Kulenović - O.Š. Hamdija Kreševljaković 15:1, O.Š. Musa Ćazim Ćatić - O.Š. Kovačići 4:15, O.Š. Vladislav Skarić - Druga osnovna skola Musala Konjic 7:15, Osma osnovna škola Amer Ćenanović - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija 15:1, Šesta osnovna škola Ilidža - O.Š. Velešički heroji 7:15, O.Š. Edhem Mulabdić - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija (VI) 15:3.

DRUGO KOLO: O.Š. Musa Ćazim Ćatić (ekipa 1) - O.Š. Skender Kulenović 6:15, O.Š. Kovačići - O.Š. Hamdija Kreševljaković 15:0, O.Š. Prva osnovna škola Ilidža - O.Š. Vladislav Skarić 10:6, Šesta osnovna škola Ilidža - Osma osnovna škola A.Č. 9:15, O.Š. Velešički heroji - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija 10:0, O.Š. Musa Ćazim Ćatić (ekipa 2) - O.Š. Edhem Mulabdić 15:17.

TREĆE KOLO: O.Š. Skender Kulenović - O.Š. Kovačići 15:10, O.Š. Hamdija Kreševljaković - O.Š. Vladislav Skarić 0:15, Druga osnovna škola Musala Konjic - Prva osnovna škola Ilidža 12:14, Osma osnovna škola A.Č. - O.Š. Velešički heroji 1:15, Mula Mustafe Bašeskije - O.Š. Edhem Mulabdić 8:15, O.Š. Mula Mustafe Bašeskije (VI) - O.Š. Musa Ćazim Ćatić (ekipa 2) 0:7

ČETVRTO KOLO: O.Š. Vladislav Skarić - O.Š. Skender Kulenović 7:8, Prva osnovna škola Ilidža - O.Š. Musa Ćazim Ćatić (ekipa 1) 15:6, O.Š. Mula Mustafa Bašeskija - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija (VI) 15:3, O.Š. Musa Ćazim Ćatić (ekipa 2) - Šesta osnovna škola Ilidža 2:10

Do 4. razreda srednje škole:

PRVO KOLO:Gimnazija Dobrinja - Gimnazija Obala (ekipa 7) 9:6, Srednja energetska - Srednja medicinska škola Jezero 12:15, Tursko-bosanski Sarajevo koledž - Peta gimnazija 15:12, Gimnazija Obala (ekipa 4) - Srednja medicinska škola Bjelave 15:7, Srednja grafička - Gimnazija Obala (ekipa 5) 15:12, Prva bošnjačka gimnazija - Gimnazija Obala (ekipa 6) 15:0.

DRUGO KOLO: Gimnazija Obala (ekipa 7) - Gimnazija Obala (ekipa 6) 12:8, Gimnazija Obala (ekipa 8) - Srednja energetska škola 15:3, Gimnazija Obala (ekipa 4) - Tursko Bosanski koledž 13:15, Srednja medicinska škola Bjelave - Peta gimnazija 7:15, Gimnazija Meša Selimović Tuzla - Srednja grafička škola 15:13, Gimnazija Dobrinja - Prva bošnjačka gimnazija 7:15.

TREĆE KOLO: Gimnazija Obala (ekipa 6) - Srednja energetska škola 0:15, Srednja medicinska škola Jezero - Gimnazija Obala (ekipa 8) 11:7, Tursko bosanski koledž - Srednja medicinska Bjelave 15:12, Peta gimnazija - Srednja grafička škola 15:0, Gimnazija Obala (ekipa 5) - Gimnazija Meša Selimović Tuzla 12:13, Prva bošnjačka škola - Gimnazija Obala (ekipa 7) 15:9.

ČETVRTO KOLO: Srednja grafička škola - Tursko bosanski koledž 0:15, Peta gimnazija - Gimnazija Obala (ekipa 5) 13:15, Gimnazija Meša Selimović Tuzla - Gimnazija Obala (ekipa 4) 14:2, Srednja energetska škola - Prva bošnjačka gimnazija 4:15, Gimnazija obala (ekipa 6) - Srednja medicinska škola Jezero 0:15, Gimnazija obala (ekipa 8) - Gimnazija Dobrinja 15:9.

Do 2. razreda srednje škole:

PRVO KOLO: Gimnazija Obala (ekipa 1) - Peta gimnazija (ekipa 1) 1:15, Tursko-bosanski Sarajevo koledž - Srednja ekonomska škola 13:15, Gimnazija Obala (ekipa 3) - Građevinsko-geodetska škola (ekipa 2) 15:0, Srednja medicinska škola Bjelave - Građevinsko-geo. škola (ekipa 1) 9:15, Gimnazija Obala (ekipa 2) - Srednja škola metalskih zanimanja 6:15, Druga gimnazija - Peta gimnazija (ekipa 2) 10:15.

DRUGO KOLO: Gimnazija Obala (ekipa 1) - Srednja ekonomska škola 10:15, Srednja škola metalskih zan. - Srednja medicinska škola Bjelave 15:4, Druga gimnazija - Građevinsko geodetska škola (ekipa 1) 15:7, Peta gimnazija (ekipa 2) - Gimnazija Obala (ekipa 2) 15:9.

TREĆE KOLO: Srednja ekonomska škola - Peta gimnazija (ekipa 1) 15:12, Srednja medicinska škola Bjelave - Gimnazija Obala (ekipa 2) 10:15, Srednja škola metalskih zanimanja - Druga gimnazija 15:9, Građevinsko geodetska škola (ekipa 1) - Peta gimnazija (ekipa 2) 11:15.

ČETVRTO KOLO: Gimnazija Obala (ekipa 1) - Tursko bosanski koledž 0:15, Druga gimnazija - Srednja medicinska škola Bjelave 15:0, Gimnazija Obala (ekipa 2) - Građevinsko geodetska škola (ekipa 1) 15:12, Peta gimnazija (ekipa 2) - Srednja škola metalskih zanimanja 15:13.

Takmičenje se nastavlja sutra, 09.09.2012. od 10:00 sati. Od 17:00 na terenu 1 biće odigran revijalni turnir veterana ETI, dok će na terenu 2 posebni gosti turnira, mladi sportisti za umanjenim sponsobnostima NVO Altruisti “Svjetlo” takođe odigrati nekoliko međusobnih mečeva.

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 12.09. 2012. godine od 17:00 sati.

Više informacije na www.sketch.ba i Facebook stranici.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: