Slavlje Denvera
107

Jokić razbio Milwaukee brutalanim triple-doubleom i učvrstio mjesto na vječnoj listi

Nikola Jokić (Foto: Denver Nuggets)
Košarkaši Denver Nuggetsa pobijedili su u Ball Areni ekipu Milwaukee Bucksa rezultatom 113:107, a goste je tom prilikom uništio srbijanski košarkaš Nikola Jokić s brutalnim triple-doubleom.

Početak utakmice bio je dosta ujednačen, a takvo je bilo i cijelo prvo poluvrijeme pa se na odmor otišlo s rezultatom 56:56.

Ključna je bila treća četvrtina koja je pripala Nuggetsima. Oni su se tada odvojili na sedam poena prednosti koju su rutinski zadržali do kraja utakmice.

Jokić je meč na kraju završio s 25 poena, 16 skokova i 12 asistencija, a odličnu pomoć imao je u Murrayju koji je postigao 35 poena.

Inače, Jokiću je ovo bio 119. triple-double u karijeri, čime je uvrstio 4. mjesto na vječnoj listi NBA lige i pobjegao LeBronu Jamesu, koji je na petoj poziciji, za devet mjesta.

S druge strane, Antetokounmpo je ostvario double-double učinak s 29 poena i 12 skokova, dok je Lopez dodao 19 poena.

Denver se nalazi na drugom mjestu Zapadne konferencije NBA lige s 33 pobjede i 15 poraza, dok je Milwaukee drugoplasirani na Istoku s omjerom 32-15.