Poraz Blazersa
69

Jedan od poteza utakmice: Nurkić "zalijepio bananu" Ibaki u pokušaju zakucavanja

H. H.
Bh. košarkaš je za 23 minute provedene na parketu ubacio četiri poena (Foto: Twitter)
Jusuf Nurkić nije bio naročito raspoložen za igru u porazu Portland Trail Blazersa protiv Los Angeles Clippersa rezultatom 128:105, ali je sjajnom blokadom na Sergeu Ibaki napravio jedan od poteza meča.

Bosanskohercegovački košarkaš je za 23 minute provedene na parketu ubacio četiri poena, a ostvario je i četiri skoka, dvije blokade i jednu asistenciju.

Ipak, na početku treće dionice spektakularno je "zalijepio" Španca porijekom iz Konga koji je pokušao zakucati, što je svakako donekle popravilo utisak njegove skromne partije.

Naredni meč Portland Trail Blazersi igraju u subotu kada će gostovati Golden State Warriorsima. Trenutno je Nurkićeva ekipa na omjeru 2-2 nakon četiri uvodne utakmice u sezoni.