{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Košarka: Raspored utakmica na SP u Japanu

F
14.8.2006. u 14:48
0
0
Košarka: Raspored utakmica na SP u Japanu
0
Košarka: Raspored utakmica na SP u Japanu
Svjetsko košarkaško prvenstvo u Japanu počinje 19. augusta,a završava 3. septembra. Utakmice će se igrati u četiri japanska grada - Saporu, Hirošimi, Hamamatsu i Sandaiju. U nastavku vam donosimo raspored uatkmica.
A-grupa (Sendai):
1. kolo, 19. augusta:
6.00 Venecuela - Liban
9.00 SCG - Nigerija
12.00 Argentina - Francuska
2. kolo, 20. augusta:
6.00 Nigerija - Venecuela
9.00 Liban - Argentina
12.00 Francuska - SCG
3. kolo, 21. augusta:
6.00 Argentina - Venecuela
9.00 SCG - Liban
12.00 Francuska - Nigerija
4. kolo, 23. augusta:
6.00 Nigerija - Argentina
9.00 Venecuela - SCG
12.00 Liban - Francuska
5. kolo, 24. augusta:
6.00 SCG - Argentina
9.00 Liban - Nigerija
12.00 Francuska - Venecuela

B-grupa (Hirošima):
1. kolo, 19. augusta:
6.00 Njemačka - Japan
9.00 Angola - Panama
12.00 Španija - Novi Zeland
2. kolo, 20. augusta:
6.00 Japan - Angola
9.00 Novi Zeland - Njemačka
12.00 Panama - Španija
3. kolo, 21. augusta:
6.00 Angola - Novi Zeland
9.00 Njemačka - Španija
12.00 Japan - Panama
4. kolo, 23. augusta:
6.00 Španija - Angola
9.00 Panama - Njemačka
12.00 Novi Zeland - Japan
5. kolo, 24. augusta:
6.00 Angola - Njemačka
9.00 Novi Zeland - Panama
12.00 Japan - Španija

C-grupa (Hamamatsu):
1. kolo, 9. augusta:
6.30 Brazil - Australija
9.30 Grčka - Katar
12.30 Turska - Litvanija
2. kolo, 20. augusta:
6.30 Katar - Brazil
9.30 Australija - Turska
12.30 Litvanija - Grčka
3. kolo, 22. augusta:
6.30 Litvanija - Katar
9.30 Grčka - Australija
12.30 Turska - Brazil
4. kolo, 23. augusta:
6.30 Australija - Litvanija
9.30 Katar - Turska
12.30 Brazil - Grčka
5. kolo, 24. augusta:
6.30 Australija - Katar
9.30 Litvanija - Brazil
12.30 Grčka - Turska

D-grupa (Saporo):
1. kolo, 19. augusta:
7.00 Portoriko - SAD
9.30 Slovenija - Senegal
12.30 Kina - Italija
2. kolo, 20. augusta:
6.30 Senegal - Portoriko
9.30 Slovenija - Italija
12.30 SAD - Kina
3. kolo, 22. augusta:
6.30 Kina - Portoriko
9.30 Italija - Senegal
12.30 Slovenija - SAD
4. kolo, 23. augusta:
6.30 Senegal - Kina
9.30 Slovenija - Portoriko
12.30 SAD - Italija
5. kolo, 24. augusta:
6.30 Slovenija - Kina
9.30 Italija - Portoriko
12.30 SAD - Senegal

osmina finala (Saitama):
26. augusta:
3.00 A1 - B4 (1)
6.00 C2 - D3 (2)
10.00 B1 - A4 (3)
13.00 D2 - C3 (4)
27. augusta:
3.00 C1 - D4 (5)
6.00 A2 - B3 (6)
10.00 D1 - C4 (7)
13.00 B2 - A3 (8)

četvrtfinale (Saitama):
29. augusta:
9.30 pobjednik 1 - pobjednik 2 (A)
12.30 pobjednik 3 - pobjednik 4 (B)
30. augusta:
9.30 pobjednik 5 - pobjednik 6 (C)
12.30 pobjednik 7 - pobjednik 8 (D)

od 5. do 8. mjesta:
31. augusta:
9.30 poraženi A - poraženi B
12.30 poraženi C - poraženi D

polufinale:
1. septembra
9.30 pobjednik A - pobjednik B
12.30 pobjednik C - pobjednik D

za 3. mjesto:
3. septembra u 9.30

finale:
3. septembra u 12.30

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: