Kraj Bundeslige
7

Kramarić hat-trickom potopio Bayern, Leverkusen sezonu okončao bez poraza

Kramarić u sjajnoj formi (Foto: Hoffenheim)
Nogometaši Hoffenheima pobijedili su na PreZero Areni u posljednjem kolu Bundeslige ekipu Bayerna rezultatom 4:2, a briljirao je hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Susret je dobro počeo po ekipu iz Minhena budući da su nakon šest minuta vodili 2:0 golovima Tela i Daviesa.

Sjajno otvaranje susreta upotpunio je u osmoj minuti Beier koji je smanjio vodstvo gostiju na asistenciju Kramarića. Ujedno je 2:1 za Bayern bio rezultat prvog poluvremena.

A onda je u nastavku utakmice uslijedio show Kramarića. Prvo je u 68. minuti pogodio za izjednačenje, a pet minuta prije kraja susreta je postigao gol za preokret. Samo dvije minute kasnije Kramarić je kompletirao hat-trick te postavio konačnih 4:2.

Hoffenheim je sezonu okončao na sedmom mjestu Bundeslige, dok je Bayern završio na trećem mjestu.

Vrijedi istaći da je prvak Bayer iz Leverkusena na svom terenu pobijedio Augsburg i tako krunisao priču o nepobjedivom šampionu. Odigrali su 34 utakmice, pobijedili 28 i šest puta remizirali.