Navijači Veleža u fokusu
129

Red Army se pohvalio navijačkim trofejima nakon gostovanja Aston Ville u Mostaru

N. K.
Navijači Veleža s oduzetim zastavama (Foto: G. Š./Klix.ba)
Nogometaši Veleža i Igmana danas od 15:00 sati igraju utakmicu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a najvatreniji fanovi mostarskog kluba Red Army pohvalili su se i navijačkim trofejima.
Red Army je tradicionalno smješten iza gola stadiona Rođeni odakle pružaju veliku podršku svojim ljubimcima.

U jednom trenutku podigli su nekoliko zastava navijača Aston Ville, a okrenuli su ih naopako sugerišući da se radi o otetim transparentima.

Podsjetimo, Aston Villa je u četvrtak gostovala upravo u Mostaru kod gradskog rivala Zrinjskog u okviru posljednjeg kola grupne faze Konferencijske lige (1:1).

Red Army je očito bio aktivan na ulici tih dana te su iskoristili priliku kako bi oteli zastave gostujućim navijačima iz Engleske.

Mostarska policija je obavijestila javnost da je bilo nekoliko narušavanja javnog reda i mira, a čini se da neki nisu bili ni prijavljeni.

Inače, Igman vodi 1:0 protiv Veleža nakon prvog poluvremena, a strijelac je bio Denković još u trećoj minuti susreta.