Ligue 1
8

Monaco protutnjao Lilleom, Bielsi prijeti otkaz

Nogometaši Monaca pobijedili su na Pierre-Mauroy stadionu u okviru 7. kola Ligue 1 ekipu Lillea rezultatom 4:0.

Domaći su u šest zadnjih nastupa uzeli samo dva boda pa treneru Bielsi već prijeti otkaz, dok je Monaco uoči današnjeg gostovanja morao malo razmišljati i o predstojećem susretu u Ligi prvaka, što im očito nije bio problem.

Goste je u vodstvo doveo svojim prvijencom Jovetić u 24. minuti, a samo šest minuta kasnije Ghezzal je udvostručio prednost na asistenciju Tourea.

Već na samom početku drugog poluvremena Falcao je postigao novi gol za Monaco, a konačnih 0:4 postavlja sjajni kolumbijski napadač u 73. minuti.

Loši rezultati Lille razlog su što je ekipa ostala na skromnom 17. mjestu, dok je Monaco drugoplasirani tim Ligue 1, s istim brojem bodova kao lider PSG, ali i utakmicom više.