Evropska liga
14

Kairat Almaty poveo protiv Širokog Brijega, Enin izjednačio fantastičnim pogotkom

Ekipa Širokog Brijega na poluvremenu utakmice 1. pretkola Evropske lige protiv kazahstanskog Almatyja ima rezultat 1:1.

Gosti iz Kazahstana su u vodstvo stigli u 29. minuti kada su nakon sjajnog kontranapada stigli do pogotka, a u listu strijelaca upisao se Eseola koji je rutinski riješio situaciju jedan na jedan s golmanom.

Široki Brije je nakon toga odmah krenuo po poravanje, a do njega su i došli nakon samo pet minuta kada je Enin postigao fantastičan pogodak i s nekih 20-ak metara pogodio dalje rašlje gostujućeg gola.

Do poluvremena je Široki mogao postići još neki gol, ali Bagarić nije bio najprecizniji u samoj završnici.