Meč u Šibeniku
6

Hrvatski prvoligaš uz pomoć orkanske bure postigao jedan od najbizarnijih golova ikada

E. B.
Izuzetno bizaran susret je odigran jučer u 12. kolu Hrvatske nogometne lige u kojem je Gorica pobijedila Šibenik u gostima rezultatom 3:1.

Domaćin je stigao u vodstvo pogotkom Princea Ampema u 7. minuti, a Gorica je do pobjede stigla u drugom poluvremenu autogolom Labrovića u 62., pogotkom Suka u 82. i Lovrića u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Za sva četiri pogotka direktni krivac je bila orkanska bura koja je u prvom poluvremenu pomagala domaćinima, a u drugom gostimazbog čega je susret bio na samom rubu regularnosti.

Ipak, posebno bizaran pogodak je bio posljednji na utakmici.

Golman domaće ekipe Labrović je izveo gol-aut, vjetar je loptu vratio u kazneni prostor, a Lovrić je iz prve šutirao i zabio za konačnih 3:1.