Tinejdžer iskren
54

Garnacho nakon gola godine: Nisam ni vidio kako sam pogodio, samo sam čuo reakciju tribina

E. B.
Argentinski tinejdžer Alejandro Garnacho je sinoć na gostovanju njegovog Manchester Uniteda kod Evertona postigao najljepši pogodak ove godine.

Diego Dalot je već u 3. minuti ubacio loptu s desne strane, a Garnacho je sa 12 metara makazicama prelijepo pogodio i matirao Jordana Pickforda.

Devetnaestogodišnjak je nakon susreta iskreno priznao da nije ni vidio svoje remek-djelo, ali da je bio svjestan da je napravio nešta veliko.

"Iskreno, ne mogu vjerovati da sam pogodio. Nisam ni vidio kako sam pogodio, samo sam čuo reakciju tribina i pomislio: 'O, moj Bože'. Ovo je jedan od najboljih golova koje sam postigao", rekao je Garnacho.

Jučerašnji posao za ovjeru tri boda Uniteda su završili Marcus Rashford iz penala u 56. minuti, te Anthony Martial u 75. minuti za konačnih 3:0 za United.