Košarka
10

Šest Teletovićevih poena u pobjedi Milwaukeeja nad Orlandom

Piše: D. B.
Milwaukee Bucksi su sinoć savladali Orlando Magic rezultatom 104:96, a bh. košarkaš Mirza Teletović postigao je šest poena za pobjednički tim.

Bucksi su dobro otvorili utakmicu te su nakon prve četvrtine vodili 36:29, u drugoj su postigli 22 poena, jedan manje od Magica, pa je na poluvremenu bilo 58:52 za Milwaukee.

Treća četvrtina je tijesno pripala Bucksima koji su ubacili 21 poen, a 20 su postigli košarkaši Orlanda.

Slično je bilo i u posljednjoj dionici u kojoj je ekipa Milwaukeeja dodala 25 poena, dok je Magic postigao 24 pa je konačan rezultat bio 104:96 za Buckse.

Do pobjede ih je predvodio John Henson sa 20 poena, dok je za Magic 27 ubacio Evan Fournier.

Teletović je na parketu proveo 15 minuta te je postigao šest poena. Upisao je tri skoka i jednu asistenciju.