Košarka
1

Bucksi poraženi od Pistonsa, Teletović postigao dva poena

Milwaukee Bucksi su sinoć poraženi od Detroit Pistonsa rezultatom 83:98, a bh. košarkaš Mirza Teletović je upisao samo dva poena.

Detroit je nakon prve četvrtine vodio 24:21, a u drugoj su Pistonsi ubacili u brzinu više te su postigli 26 poena, dok su Bucksi stali na 18. Rezultat prvog poluvremena je glasio 50:39 za Detroit.

Treća ćetvrtina utakmice tijesno je pripala ekipi Milwaukeeja, koja je postigla 26 poena, jedan više od Detroita. U posljednjoj dionici su ponovo bili bolji Pistonsi koji su dodali 23 poena, dok su Bucksi postigli 18. Bilo je to dovoljno za pobjedu Pistonsa rezultatom 98:83.

Andre Drummond je sa 20 poena i 23 skoka predvodio Detroit Pistonse, dok je najbolji kod Bucksa bio Giannis Antetokounmpo sa 17 poena.

Bh. košarkaš Mirza Teletović je odigrao 16 minuta za Milwaukee te je postigao dva poena i upisao po jedan skok i blokadu.