Košarka
0

Bucksi poraženi od Heata, Teletović postigao tri poena

Novi poraz Milwaukee Bucksima nanio je Miami Heat u sinoćnjoj utakmici pobijedivši rezultatom 96:73.

Ekipa Milwaukeeja je dobro otvorila susret te je nakon prve četvrtine vodila rezultatom 27:21. U drugoj četvrtini su ekipe imale obrnut broj postignutih poena pa su na odmor otišle pri rezultatu 48:48.

Drugo poluvrijeme je pripalo Heatu. Košarkaši Miamija su u trećoj četvrtini postigli 19 poena, pet više od Milwaukeeja. U posljednjem periodu igre su napravili još veću razliku ubacivši 29 poena, dok su Bucksi stali na 11.

Konačan rezultat je bio 96:73 za Miami.

Heat je do pobjede predvodio Dion Waiters s 23 poena, dok su za Buckse po 14 ubacili Giannis Antetokounmpo i Tony Snell.

Bh. košarkaš Mirza Teletović je proveo 12 minuta na parketu te je za poraženu ekipu postigao tri poena. Upisao je jedan skok i jednu blokadu.