Značajan uspjeh
40

Državno prvenstvo u taekwondou: Titule i medalje za TKD Kolektiv Bosna

Na Državnom prvenstvu u taekwondou koje se održalo u Brčkom u subotu takmičari TDK Kolektiv Bosna su zabilježili značajan uspjeh.
Na prvenstvu je učestvovalo 470 takmičara, a TKD je predstavljalo ukupno 24 člana kluba. Oni su osvojili 2. ekipno mjesto u borbama, a postali su i državni prvaci u svojim kategorijama.

Zlatne medalje su osvojili Kerim Ahmedspahić (najbolji junior prvenstva BiH), Davud Mesonović (najbolji kadet prvenstva BiH), Patrik Bogeljić, Anesa Pulo, Sajra Kajević, Adin Šahić, Naida Durak, Imran Bašić, srebrene su pripale Mateju Bogeljiću, Tajmi Kajević, Sari Durak, Nini Kalaš i Ensaru Fejziću, dok su bronzane osvojili Amina Hrvat, Anes Šuša, Tarik Ohran, Amila Čorbo, Mirnas Velić, Deni Knezović, Ajša Trnčić, Ajla Numić, Semir Jusić i Asmir Hrvat.

Takmičari TDK Kolektiv Bosna su viceprvaci u svim konkurencijama, kadetski i juniorski prvaci BiH.