Ubjedljiva pobjeda Sarajeva protiv mladih iz Cardiffa na Koševu

12.7.2014. u 22:56
225
82
225
Fudbalski klub Sarajevo odigrao je večeras na stadionu "Asim Ferhatović Hase" fantastičnu prijateljsku utakmicu sa mladim timom Cardiff iz Velsa. Slavio je Bordo tim zasluženo rezultatom 4:1.
Na početku utakmice golman Bordo tima Muhamed Alaim oprostio se od bordo dresa uz ovacije navijača.

Bordo tim je kontrolisao igru u prvom poluvremenu. Stojčev je imao dvije prilike, ali mreža gostiju zatresla se tek u 32. minuti kada za vodstvo Sarajevo od 1:0 pogađa Puzigaća.

Na početku drugog poluvremena sviran je penal za Sarajevo. Strijelac je ponovo bio Puzigaća koji pogađa za 2:0.

Ponovo su domaći dominirali terenom što je urodilo plodom i u 60. minuti gledali smo treći pogotak za Bordo tim. Strijelac je bio Radovac.

U 68. minuti Bilbija povećava vodstvo Sarajeva na 4:0.

No, u 69. minuti Cardiff to preko Johnsona smanjuje na 4:1 što je bio i konačan rezultat.