176

Nižu pobjede na pripremama: Sarajevo pobijedilo Shirak rezultatom 2:1

Piše: Edin Isanović
I u četvrtoj pripremnoj utakmici u Antaliji Sarajevo je slavilo pobjedu. Ovoga puta izabranici Mehe Kodre savladali su armenijskog Shiraka rezultatom 2:1 golovima Bilbije i Stojčeva.

Tako je aktuelni osvajač nastavio nizati pobjede u pripremnim utakmicama čime su najavili velike ambicije u nastavku bh. prvenstva.

Ipak, Shirak je prvi poveo već u 2. minuti. No, samo dvije minute poslije Bilbija je poravnao.

Kasnije se igralo između dva šesnaesterca. Prvo poluvrijeme okončano je pomenutim rezultatom.

Pobjedu Bordo timu osigurao je Miloš Stojčev u 81. minuti. Prvi šef struke tima sa Koševa kombinovao je sastav.

Podsjetimo, Sarajevo je u Antaliji prije ovom meča pobijedilo Metalist, Partizan i Temišvar Petrol identičnim rezultatom 1:0.