Peti poraz Igokee
2

Košarkaši Crvene zvezde u Beogradu zaledili Igokeu na minus 42

F. Z.
Košarkaši Crvene zvezde nanijeli su večeras u Beogradu peti poraz Igokei u ovoj sezoni regionalne ABA lige. Domaćin je došao do četvrte pobjede ubjedljivom razlikom. Domaći su slavili rezultatom 103:61.

Već nakon prvih deset minuta igre Zvezda je imala plus 11 (29:18). Prednost je nastavila da raste i u drugih deset minuta, a domaćin je na odmor otišao s velikih plus 25 (53:28).

Nije se tu zaustavila ekipa iz Beograda. Nakon treće četvrtine već je bilo 76:45 za domaće, a posljednjih deset minuta domaćin je riješio u svoju korist rezultatom 27:16, za konačnih 103:61.

U redovima Zvezde najefikasniji je bio Baron sa 19 postignutih poena, dok su po 13 dodali Gist, Brown i Dobrić. Kod Igokee 19 poena postigao je Vaughn, dok je 16 dodao Evans. Green je postigao 15 poena.

Ranije danas Krka je rezultatom 74:69 slavila protiv KK Mega Bemax rezultatom 74:69. U redovima Mege, Edin Atić postigao je 11 poena.