Katastrofa bh. rukometaša u Dohi BiH - Rusija 27:42

27.1.2015. u 16:28
15
140
15
Rukometna reprezentacija BiH od 15:00 sati igra protiv Rusije za 19. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Tekstualni prenos možete pratiti na portalu Klix.ba.
54' - Kraj utakmice. Težak poraz na oproštaju od Katara.

54' - Plus 14 za Ruse.

54' - Neslavan oproštaj od Svjetskog prvenstva u Kataru.

48' - Rusi imaju 14 razlike i ovo će biti jedan od najvećih poraza BiH.

44' - Igra se gol za golom. Rusi imaju plus 12.

44' - Već je 11 razlike za Rusiju. Naši rukometaši jedva čekaju da se susret završi.

44' - Deset razlike za Ruse. Katastrofa bh. rukometaša.

43' - Rusi "razbijaju" izabranike selektora Dragana Markovića.

42' - Još jedna greška u napadu. Šteta.

41' - Malinović smanjuje na plus šest za Ruse koji su u nastavku preuzeli inicijativu i dominiraju utakmicom.

38' - Rusi imaju veliku prednost. Kako sada stvari stoje, ovo će biti šesti poraz reprezentacije BiH na SP u Kataru.

38' - Već je pet razlike za Ruse.

35' - Burić pogađa golmana Rusije.

33' - Goooool! Malinović.

34' - Kakva odbrana Burića, ali lopta ponovo dolazi do Rusa koji iz drugog pokušaja pogađaju za 21:18.

33' - Ovčina je imao priliku da BiH vrati na samo jedan gol zaostatka, ali je ponovo pogodio stativu.

31' - BiH smanjuje vodstvo Rusa na početku drugog poluvremena.

30' - Kraj prvog dijela. BiH - Rusija 20:16.

27' - Najveća prednost Rusa koji su već na četiri razlike.

27' - Sedmerac za BiH. Perić pogađa stativu. Šteta.

27' - Slabija odbrana pred kraj prvog dijela susreta.

24' - Odbrana BiH "ispala" za lagan pogodak Rusa.

24' - Ovčina sa sedam metara smanjuje na 15:14.

24' - Ponovo je dva razlike za Rusiju.

23' - Probijanje u napadu, sedmerac za Ruse i dvije minute isključenja za Terzića.

22' - 4:0 serija Rusije. Već je 14:13.

20' - Izjednačenje.

20' - BiH u napadu nakon time-outa.

20' - Minimalna prednost BiH. Rusi bilježe seriju 2:0.

20' - Rusi smanjuju na dva razlike.

18' - Gool! Već je tri razlike za izabranike Dragana Markovića. Sjajna igra.

18' - Burić brani, ali nismo iskoristili kontra napad.

16' - Još jedna sjajna odbrana bh. rukometaša.

16' - Gool! Ovčina za plus dva. Bravo!

15' - Rusi već izjednačili.

14' - Gooooool! BiH golom Vranješa prešla u vodstvo!

14' - Gooool! Ovčina za izjednačenje.

13' - Još jedna sjajna odbrana bh. rukometaša, ali Zulfić s krila ne pogađa. Pokušao je lobovati golmana Rusije, no nije mu uspjelo.

11' - Dobra odbrana i gol Vranješa.

11' - Rusi su na plus tri.

10' - Sedmerac za Rusiju i dva razlike.

6' - Rusi ponovo s krila postižu pogodak za vodstvo.

7' - Goooooooool! Malinović za izjednačenje.

6' - Nažalost, ponovo nismo upsjeli postići pogodak. Rusi na drugoj strani promašuju.

6' - Devet metara za našu reprezentaciju, BiH ide po izjednačenje.

5' - Terzić sjajan u odbrani, kontra BiH.

5' - Ovčina nije uspio postići pogodak što su Rusi kaznili golom.

4' - Rusi su brzo postigli pogodak, ali bh. rukometaši uzvraćaju. Za sada dobra igra najboljih rukometaša BiH.

3' - Već drugi napad nismo pretvorili u gol. Srećom, na golu imamo Burića.

2' - Rusi su golom s krila poveli sa 2:1.

2' - Sjajna odbrana Burića na golu BiH. Bravo!

2' - Vranješ je zaradio isključenje od dva minuta.

1' - Gool! Burić za izjednačenje.

1' - Vodstvo Rusije u prvom minutu.

1' - Počeo je susret. Rusi prvi u napadu.

14:59 - Rukometna reprezentacija BiH ubilježila je pet poraza i jednu pobjedu na SP u Kataru. Izabranici selektora Dragana Markovića izgubili su od Tunisa, Hrvatske, Makedonije, Austrije i Bjelorusije.

14:57 - Intonirana je himna BiH