0

Utakmica U-21 reprezentacija BiH i Hrvatske prekinuta zbog kvara na rasvjeti

NINA
Stadion Pecara
Prijateljska utakmica U-21 reprezentacija BiH i Hrvatske igrana večeras na Širokom Brijegu nije završena do kraja jer je zakazala rasvjeta na stadionu Pecara, a susret je prekinut nakon prvog poluvremena pri rezultatu 0:0.

Široki Brijeg je prvi put bio domaćin jedne reprezentativne utakmice koja će ostati upamćena po tome što se odigralo samo 45 minuta. Naime, tik pred sami početak drugog poluvremena stadion Pecara ostao je bez rasvjete. Službeni spiker javio je da će drugo poluvrijeme kasniti desetak minuta, no nakon 45 minuta čekanja odlučeno je da izabranici Ibrahima Zukanovića i Slavena Bilića više neće izlaziti na teren.

BiH – Hrvatska 0:0 (prekid)

ŠIROKI BRIJEG – Stadion Pecara. Gledatelja: 2.000. Glavni sudac: Novo Panić. Pomoćnici: Mujo Tutun i Drago Čule (svi BiH). Rezultat: BiH – Hrvatska (0:0) – prekid zbog kvara na rasvjeti.

BiH: Baotić, Bogičević, Barišić, Husić, Studenović, Maksimović, Dajić, Smajić, Jelić, Ibričić, Lukačević.

HRVATSKA: Vranjić, Mišić, Benko, Bodrušić, Vukman, Vučko, Marčić, Tomić, Primorac, Čale, Tadić.

ŽUTI KARTONI: Smajić, Studenović (BiH), Tadić, Benko (Hrvatska).