Tenis
18

World Tour Finals: Raonić savladao Thiema i plasirao se u polufinale

Miloš Raonić je savladao Dominica Thiema sa 2:0 u setovima u posljednjem kolu grupe B završnog Mastersa sezone, World Tour Finalsa u Londonu i plasirao se u polufinale.

U prvom setu nije bilo nijedne prilike za break, te je set odlučen u tie-breaku. U 13. gemu provg seta više koncentracije je imao kanadski teniser crnogorskih korijena, te je prvi set riješio u svoju korist rezultatom 7:5(5).

Odmah na startu drugog seta Raonić je imao tri vezane break-lopte, a iskoristio je drugu i došao do velike prednosti. Kanađanin je mogao doći i do drugog breaka već u trećem gemu, no Austrijanac je uspio spasiti dvije vezane break-lopte i osvojiti svoj prvi gem u drugom setu.

Do kraja seta Raonić je bio siguran na svoj servis i napravio break u devetom gemu i meč riješio rezultatom 7:6(5), 6:3.