{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Rezultati teniskih turnira

F
10.6.2008. u 09:26
0
0
Rezultati teniskih turnira
0
Rezultati teniskih turnira
Foto: Reuters
Rezultati teniskih turnira:
Halle, ATP (713.000 eura):
- 1. kolo:
Andreas Beck (Njem) - Marc Gicquel (Fra) 6:7 (4/7), 7:6 (7/4), 6:3
Miša Zverev (Njem) - Jarkko Nieminen (Fin) 2:6, 6:4, 6:2
Tomas Berdych (Češ) - Thomas Johansson (Šve) 6:3, 7:5
Philipp Kohlschreiber (Njem) - Julien Benneteau (Fra) 6:4, 6:1
Robin Söderling (Šve) - Philipp Petzschner (Njem) 6:4, 4:6, 6:4
Benjamin Becker (Njem) - Denis Gremelmayr (Njem) 6:4, 6:2

London, ATP (713.000 eura):
- 1. kolo:
Mario Ančić (Hrv) - Nicolas Lapentti (Ekv) 7:5, 6:3
Lleyton Hewitt (Aus/11) - Joshua Goodall (VBr) 6:4, 6:4
Robby Ginepri (SAD) - Vince Spadea (SAD) 6:4, 7:6 (7/4)
Kei Nišikori (Jap) - Alejandro Falla (Kol) 2:6, 6:4, 6:2
Viktor Troicki (Srb) - Dudi Sela (Izr) 6:4, 6:4
Fernando Verdasco (Špa/9) - Lee Hyung-taik (JKo) 5:3 b.b.
Marin Čilić (Hrv) - Jürgen Melzer (Aut) 7:6 (7/2), 7:6 (7/5)
Marat Safin (Rus) - James Ward (VBr) 4:6, 6:1, 6:4
Joseph Sirianni (Aus) - Alex Bogdanovic (VBr) 6:3, 6:3
Ernests Gulbis (Lat) - Kristof Vliegen (Bel) 6:4,7:5
Chris Guccione (Aus) - Lu Yen-Hsun (Tpe) 6:4, 6:7 (2/7), 7:5

Birmingham, WTA (200.000 dolara):
- 1. kolo:
Angelique Kerber (Njem) - Olga Pučkova (Rus) 6:4, 6:3
Jekaterina Makarova (Rus/15) - Elena Baltacha (VBr) 7:5, 7:6 (7/1)
Aravane Rezai (Fra/13) - Amanda Elliott (VBr) 6:3, 2:6, 7:6 (8/6)
Bethanie Mattek (SAD) - Jarmila Gajdosova (Slk) 7:6 (7/1), 6:2
Sorana Cirstea (Rum) - Ayumi Morita (Jap) 6:2, 6:0
Aiko Nakamura (Jap/17) - Tzipora Obziler (Izr) 7:5, 6:3
Naomi Cavaday (VBr) - Jill Craybas (SAD/14) 6:0, 6:4
Melanie South (VBr) - Anna Fitzpatrick (VBr) 6:4, 6:4
Tamarine Tanasugarn (Taj) - Monica Nicolescu (Rum) 6:3, 6:4
Katie O'Brien (VBr) - Ala Kudrjiavceva (Rus) 6:0, 3:6, 7:6 (7/2)
Tatjana Puček (Blr) - Ioana Olaru (Rum) 6:0, 7:6 (8/6)
Yanina Wickmayer (Bel) - Youlia Fedossova (Fra) 6:1, 6:4

Varšava, ATP (425.250 eura):
- 1. kolo:
Marcos Daniel (Bra) - Filippo Volandri (Ita) 6:3, 6:4
Potito Starace (Ita/6) - Dawid Olejniczak (Polj) 6:2, 6:3
Florent Serra (Fra) - Guillermo Coria (Arg) 6:3, b.b.
Jiri Vanek (Češ) - Carlos Berlocq (Arg) 1:6, 6:2, 7:6 (7/5)
Jevgenij Koroljev (Rus) - Victor Hanescu (Rum) 6:4, 6:2.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: