{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Rezultati teniskih turnira

F
11.10.2007. u 08:54
0
0
Rezultati teniskih turnira
0
Rezultati teniskih turnira
Rezultati teniskih turnira ATP Moskva, ATP Stockholm, ATP Beč, WTA Moskva, WTA Bangkok.
ATP MOSKVA, 1.kolo:

Mihail Južni (RUS)(2) - Ernests Gulbis (LAT) 6:3, 6:2;
Andy Murray (VB)(3) - Jevgenij Korolev (RUS) 6:2, 6:4;
Igor Andreev (RUS) - Nicolas Mahut (FRA) 6:3, 6:4.

2. kolo:

Paul-Henri Mathieu (FRA)(4) - Igor Kunjicin (RUS) 6:3, 6:4;
Radek Štepanek (ČEŠ) - Dimitrij Tursunov (RUS)(7) 3:6, 6:3, 6:1;
Philipp Kohlschreiber (NJEM)(8) - Marin Čilić (HRV) 7:6(8), 1:6, 6:4;
Florent Serra (FRA) - Kristof Vliegen (BEL) 6:7(2), 6:4, 6:2.


ATP STOCKHOLM, 1. kolo:

Bjorn Rehnquist (ŠVE) - Vincent Spadea (SAD) 6:4, 6:4;
Peter Luczak (AUS) - Benjamin Becker (NJEM) 6:3, 2:6, 6:4;
Frank Dancevic (KAN) - Peter Wessels (NIZ) 6:1, 6:7(7), 7:6(6);
Michael Ryderstedt (ŠVE) - Kenneth Carlsen (DAN) 6:3, 7:6(4);
Michael Llodra (FRA) - Denis Gremelmayr (NJEM) 6:3, 6:2;
Arnaud Clement (FRA) - Max Mirnji (BLR) 6:3, 6:2;
Joachim Johansson (ŠVE) - Carlos Berlocq (ARG) 7:6(1), 6:2.

2. kolo:

Tommy Haas (NJEM)(4) - Albert Montanes (ŠPA) 6:2, 3:6, 6:3;
J Monaco (ARG)(5) - Filip Prpic (ŠVE) 6:4, 6:4.

ATP BEČ, 2. kolo:

Fernando Gonzalez (ČILE)(2) - Jiri Vanek (ČEŠ) 6:3, 6:4;
Ivan Ljubičić (HRV)(3) - Mardy Fish (SAD) 6:7(4), 6:2, 7:6(4);
Andreas Seppi (ITA) - Robin Haase (NIZ) 7:5, 6:3;
Juan Carlos Ferrero (ŠPA) - Julien Benneteau (FRA) 7:6(2), 1:6, 6:2.


WTA MOSKVA, 1. kolo:

Vera Zvonareva (RUS) - Amélie Mauresmo (FRA)(6) 4:6, 6:3, 6:4;
Dinara Safina (RUS) - Martina Müller (NJEM) 6:1, 6:3.

2. kolo:

Svetlana Kuznetsova (RUS)(1) - Gisela Dulko (ARG) 3:6, 6:2, 6:4;
Victoria Azarenka (BLR) - Maria Šarapova (RUS)(2) 7:6(9), 6:2;
Vera Dushevina (RUS) - Marion Bartoli (FRA)(5) 2:6, 6:0, 6:4;
Elena Dementieva (RUS) - Patty Schnyder (ŠVI)(7) 6:3, 6:4.


WTA BANGKOK, 1.kolo:

Yan Zi (KINA) - Jelena Jankovic (SRB)(1) 4:6, 7:6(4), Janković predala;
Vania King (SAD) - Jill Craybas (SAD) 6:1, 3:6, 6:2;
Chan Yung-Jan (TPE) - Magdalena Rybarikova (SVK) 6:3, 6:3.

2. kolo:

Flavia Pennetta (ITA)(7) - Casey Dellacqua (AUS) 2:6, 6:3, 7:5;
Camille Pin (FRA) - Klara Zakopalova (ČEŠ) 6:3, 7:6(1).

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: