{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Obavljen žrijeb za Australian Open

F
11.1.2008. u 11:54
0
0
Obavljen žrijeb za Australian Open
0
Obavljen žrijeb za Australian Open
Foto: Reuters
U Melbourneu je obavljen ždrijeb prvog ovogodišnjeg teniskog Grand Slam turnira Australian Opena na kojem naslove pobjednika brani najbolji svjetski teniser, Švicarac Roger Federer i Amerikanka Serena Williams.
Federer će turnir u Melbourneu otvoriti dvobojem protiv Argentinca Diega Hartfielda, a drugi nositelj, Španac Rafael Nadal, u prvom će kolu igrati protiv jednog tenisera iz kvalifikacija.

Najbolja svjetska teniserka i prva nositeljica, Belgijanka Justine Henin igrat će protiv Japanke Aiko Nakamure, a braniteljica naslova Serena Williams, koja je postavljena za sedmu nositeljicu, u prvome kolu igrat će protiv domaće teniserke Jarmile Gajdosove.


Ždrijeb 1. kola Australian Opena:

teniseri:

Roger Federer (Švi/N.1) - Diego Hartfield (Arg)
Fabrice Santoro (Fra) - John Isner (SAD)
Janko Tipsarević (Srb) - Joseph Siranni (Aus)
Thierry Ascione (Fra) - Fernando Verdasco (Špa/N.25)
Juan Monaco (Arg/N.21) - Carlos Berlocq (Arg)
Robert Kendrick (SAD) - kvalifikant
Oscar Hernandez (Špa) - Ivo Minar (Češ)
Werner Eschauer (Aut) - Tomaš Berdych (Češ/N.13) James Blake (SAD/N.12) - Nicolas Massu (Čile)
Michael Russell (SAD) - Fabio Fognini (Ita)
Sebastien Grosjean (Fra) - Filippo Volandri (Ita)
kvalifikant - Ivan Ljubičić (Hrv/N.17)
Nicolas Almagro (Špa/N.27) - Marin Čilić (Hrv)
Jiri Vanek (Češ) - Juergen Melzer (Aut)
Hyung-taik Lee (J.Kor) - Chris Guccione (Aus)
kvalifikant -Fernando Gonzalez (Čile/N.7)
Novak Đoković (Srb/N.3) - Benjamin Becker (Njem)
kvalifikant - Simone Bolelli (Ita)
Sam Querrey (SAD) - Olivier Rochus (Bel)
Havier Malisse (Bel) - Dmitrij Tursunov (Rus/N.32)
Lleyton Hewitt (Aus/N.19) - Steve Darcis (Bel)
Denis Istomin (Uzb) - kvalifikant
Ernests Gulbis (Lat) - Marat Safin (Rus)
Thomas Johansson (Šve) - Marcos Baghdatis (Kip/N.15)
David Nalbandian (Arg/N.10) - Robert Smeets (Aus) Mariano Zabaleta (Arg) - Peter Luczak (Aus)
Alun Jones (Aus) - Albert Montanes (Špa)
Nicolas Kiefer (Njem) - Juan Carlos Ferrero (Špa/N.22)
Radek Štepanek (Češ/N.30) - Vince Spadea (SAD)
kvalifikant -Sergio Roitman (Arg)
Santiago Ventura (Špa) - Juan Martin Del Porto (Arg)
Edouard Roger-Vasselin (Fra) - David Ferrer (Špa/N.5)
Richard Gasquet (Fra/N.8) - Nick Lindahl (Aus)
Feliciano Lopez (Špa) - kvalifikant
Kristof Vliegen (Belg) - Olivier Patience (Fra)
Andrei Pavel (Rum) - Igor Andrejev (Rus/N.31)
Juan Ignacio Chela (Arg/N.18) - Guillermo Garcia-Lopez (Špa)
Alejandro Falla (Kol) - kvalifikant
kvalifikant - Juan Pablo Brzezicki (Arg)
Jo-Wilfried Tsonga (Fra) - Andy Murray (V.Br/N.9)
Mihail Južni (Rus/N.14) - Mathieu Montcourt (Fra)
kvalifikant - Andreas Seppi (Ita)
Dudi Sela (Izr) - kvalifikant
kvalifikant - Ivo Karlović (Hrv/N.20)
Stanislas Wawrinka (Švi/N.26) - Julien Benneteau (Fra)
Yen-hsun Lu (Tajvan) - Marc Gicquel (Fra)
Nicolas Mahut (Fra) - Jose Acasuso (Arg)
Michael Llodra (Fra) - Nikolaj Davidenko (Rus/N.4)
Andy Roddick (SAD/N.6) - kvalifikant
Donald Young (U.S.) - Michael Berrer (Germany)
Jevgenij Korolev (Rus) - kvalifikant
kvalifikant -Philipp Kohlschreiber (Njem/N.29)
Jarkko Nieminen (Fin/N.24) - Frank Dancevic (Kan)
Jesse Levine (SAD) - Martin Vassallo Arguello (Arg)
Mardy Fish (SAD) - Boris Pašanski (Srb)
Mischa Zverev (Njem) - Tommy Robredo (Špa/N.11)
Carlos Moya (Špa/N.16) -Stefan Koubek (Aut)
Luis Horna (Peru) - Agustin Calleri (Arg)
Paul Capdeville (Čile) - Brydan Klein (Aus)
Victor Hanescu (Rum) - Paul-Henri Mathieu (Fra/N.23)
Gilles Simon (Fra/N.28) - Bobby Reynolds (SAD)
Arnaud Clement (Fra) - Rainer Schuettler (Njem)
Florent Serra (Fra) - Florian Mayer (Njem)
kvalifikant - Rafael Nadal (Špa/N.2)

teniserke:

Justine Henin (Bel/N.1) - Aiko Nakamura (Jap)
Monique Adamczak (Aus) - Olga Pučkova (Rus)
Maret Ani (Est) - Angelique Kerber (Njem)
Emilie Loit (Fra) - Francesca Schiavone (Ita/N.25)
Sybille Bammer (Aut/N.19) - kvalifikantica
kvalifikantica - Klara Zakopalova (Češ)
Katerina Bondarenko (Ukr) - Aravane Rezai (Fra)
Stephanie Cohen-Aloro (Fra) - Tatiana Golovin (Fra/N.13)
Jelena Dementjeva (Rus/N.11) - Tzipora Obziler (Izr)
Anabel Medina (Špa) - Petra Cetkovska (Češ)
Jessica Moore (Aus) - Julie Ditty (SAD)
Renata Voracova (Češ) - Shahar Peer (Izr/N.17)
Julija Vakulenko (Ukr/N.32) - Jelena Vesnina (Rus)
Jill Craybas (SAD) - Yung-Jan Chan (Tajvan)
Lindsay Davenport (SAD) - Sara Errani (Ita)
Jelena Kostanić Tošić (Hrv) - Marija šarapova (Rus/N.5)
Jelena Janković (Srb/N.3) - Tamira Paszek (Aut)
Stephanie Dubois (Kan) - Edina Gallovits (Rum)
Flavia Pennetta (Ita) - Dominika Cibulkova (Slk)
Ashley Harkleroad (SAD) - Virginie Razzano (Fra/N.30)
Amelie Mauresmo (Fra/N.18) - Tatjana Pućek (Bje)
Jaroslava Švedova (Rus) - Tatjana Malek (Njem)
Casey Dellacqua (Aus) - Karin Knapp (Ita)
Lilia Osterloh (SAD) - Patty Schnyder (Švi/N.15)
Nicole Vaidišova (Češ/N.12) - Ioana Raluca Olaru (Rum)
Kaia Kanepi (Est) - Alicia Molik (Aus)
Madison Brengle (SAD) - Tatjana Perebijnis (Ukr)
Ai Sugiyama (Jap) - Vera Zvonarjeva (Rus/N.23)
Victoria Azarenka (Bje/N.26) - Akgul Amanmuradova (Uzb)
Jarmila Gajdosova (Aus) - Serena Williams (SAD/N.7)
Venus Williams (SAD/N.8) - Yan Zi (Kina)
Camille Pin (Fra) - kvalifikantica
Sophie Ferguson (Aus) - kvalifikantica
Iroda Tulyaganova (Uzb) - Sania Mirza (Ind/N.31)
Na Li (Kina/N.24) - Severine Bremond (Fra)
Maria Elena Camerin (Ita) - Christina Wheeler (Aus)
Mathilde Johansson (Fra) - kvalifikantica
Sofia Arvidsson (Šve) - Marion Bartoli (Fra/N.10)
Dinara Safina (Rus/N.16) - kvalifikantica
Maria Emilia Salerni (Arg) - Marija Korijaceva (Ukr)
Caroline Wozniacki (Dan) - Gisela Dulko (Arg)
Alla Kudrjavceva (Rus) - Alona Bondarenko (Ukr/N.21)
Katarina Srebotnik (Slo/N.28) - Lourdes Dominguez (Špa)
kvalifikantica - Anastasija Rodionova (Aus)
Tathiana Garbin (Ita) - Eleni Daniilidou (Grč)
Sorana Cirstea (Rum) - Ana Ivanović (Srb/N.4)
Ana Čakvetadze (Rus/N.6) - Andrea Petkovic (Njem) Shuai Peng (Kina) - kvalifikantica
Akiko Morigami (Jap) - Michaella Krajicek (Niz)
Meilen Tu (SAD) - Marija Kiriljenko (Rus/N.27)
Lucie Šafarova (Češ/N.22) - Catalina Castano (Kol)
Roberta Vinci (Ita) - Virginia Ruano (Špa)
Alize Cornet (Fra) - Clarisa Fernandez (Arg)
Vania King (SAD) - Daniela Hantuchova (Slk/N.9)
Nadježda Petrova (Rus/N.14) - Nicole Pratt (Aus)
Evgenia Linetskaya (Izr) - Anne Kremer (Luks)
Laura Granville (SAD) - Yvonne Meusburger (Aus)
Jekaterina Makarova (Rus) - Agnes Szavay (Mađ/N.20)
Agnieszka Radwanska (Polj/N.29) - Olga Savčuk (Ukr)
Martina Muller (Njem) - Pauline Parmentier (Fra)
Olga Govortsova (Bje) - Cvetana Pironkova (Bug)
Nathalie Dechy (Fra) - Svjetlana Kuznjecova (Rus/N.2)

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: