{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Australian Open: Rezultati

F
17.1.2007. u 13:31
0
0
Australian Open: Rezultati
0
Australian Open: Rezultati
Rezultati teniskog Grand slam turnira Australian Open u Melbourneu slijede u nastavku vijesti.
TENISERI, 2. kolo:

Novak Đoković (Srb/14) - Feliciano Lopez (Špa) 6:2, 7:5, 6:1
Roger Federer (Švi/1) - Jonas Bjoerkman (Šve) 6:2, 6:3, 6:2
Danai Udomchoke (Taj) - Juan Carlos Ferrero (Špa/24) 7:6 (7/0), 7:5, 4:6, 6:1
David Ferrer (Špa/16) - Thomas Johansson (Šve) 6:2, 6:7 (5/7), 6:2, 6:2
Wayne Arthurs (Aus) - Zack Fleishman (SAD) 6:7 (5/7), 6:1, 6:4, 6:4
Radek Štepanek (Češ/20) - Lukaš Dlouhy (Češ) 4:6, 4:6, 6:4, 6:1
Mhail Južnji (Rus/25) - Lu Yen-Hsun (Tpe) 7:5, 6:4, 6:4
Mardy Fish (SAD) - Nicolas Mahut (Fra) 7:5, 6:4, 3:6, 6:4
Andy Roddick (SAD/6) - Marc Gicquel (Fra) 6:3, 7:6 (7/4), 6:4
Richard Gasquet (Fra/18) - Amer Delic (SAD) 6:1, 6:2, 6:4
Dominik Hrbaty (Slk/22) - Vincent Spadea (SAD) 5:7, 6:4, 6:4, 6:3
Marat Safin (Rus/26) - Dudi Sela (Izr) 6:3, 5:7, 4:6, 7:6 (7/4), 6:0
Mario Ančić (Hrv/9) - Guillermo Garcia-Lopez (Špa) 3:6, 7:5, 6:2, 6:2

TENISERKE, 2. kolo:

Svetlana Kuznjecova (Rus/3) - Monique Adamczak (Aus) 6:2, 6:1
Jelena Janković (Srb/11) - Virginia Ruano Pascual (Špa) 6:2, 6:2
Viktorija Azarenka (Blr) - Marion Bartoli (Fra/18) 6:0, 7:5
Nadja Petrova (Rus/5) - Gisela Dulko (Arg) 6:1, 6:2
Marija Kirilenko (Rus/26) - Julia Vakulenko (Ukr) 4:6, 6:3, 6:4
Lucie Šafarova (Češ) - Francesca Schiavone (Ita/14) 6:3, 6:3
Shahar Peer (Izr/16) - Meilen Tu (SAD) 6:3, 6:0
Maria Elena Camerin (Ita) - Jelena Vesnina (Rus) 4:6, 6:3, 8:6
Eva Birnerova (Češ) - Julia Schruff (Njem) 6:2, 2:6, 6:2
Serena Williams (SAD) - Anne Kremer (Luk) 7:6 (7/4), 6:2
Tatiana Golovin (Fra/20) - Zuzana Ondraškova (Češ) 6:2, 6:0
Jelena Dementjeva (Rus/7) - Martina Mueller (Njem) 7:5, 3:6, 6:0
Anastasija Jakimova (Blr) - Ai Sugijama (Jap/23) 6:2, 2:6, 10:8
Katarina Srebotnik (Slo/21) - Iveta Benešova (Češ) 7:6 (7/0), 6:7 (6/8), 6:1
Amelie Mauresmo (Fra/2) - Olga Pučkova (Rus) 6:2, 6:2
Nicole Vaidišova (Češ/10) - Milagros Sequera (Ven) 6:2, 6:1

TENISERKE, 1. kolo:

Ashley Harkleroad (SAD) - Meng Yuan (Kin) 6:3, 6:0
Anna-Lena Groenefeld (Njem/17) - Sandra Zahlavova (Češ) 6:4, 6:1
Patty Schnyder (Švi/8) - Madison Brengle (SAD) 6:3, 6:4
Lourdes Dominguez Lino (Špa) - Ahsha Rolle (SAD) 6:3, 6:4
Tamira Paszek (Aut) - Severine Bremond (Fra) 6:1, 6:4
Daniela Hantuchova (Slk/15) - Alize Cornet (Fra) 6:4, 6:1
Vera Zvonareva (Rus/22) - Tzipora Obziler (Izr) 6:3, 6:4
Li Na (Kin/19) - Jelena Bovina (Rus) 6:4, 6:3
Dinara Safina (Rus/9) - Jekaterina Bičkova (Rus) 7:6 (7/5), 6:1
Yioulia Fedossova (Fra) - Catalina Castano (Kol) 7:5, 6:4
Emilie Loit (Fra) - Aravane Rezai (Fra) 6:3, 4:6, 6:3
Peng Shuai (Kin) - Andreja Klepač (Slo) 6:3, 4:6, 6:1.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: