Rukomet
0

Zeničani nezaustavljivi i protiv Konjuha

Rukometaši Čelika sinoć su u Gradskoj areni Zenica pred oko 400 gledalaca pružili još jednu dobru rukometnu predstavu.

U okviru 4. kola Rukometne premijer lige Bosne i Hercegovine rukometaši Čelika upisali su sebi i četvrtu pobjedu, ali ovaj put protiv Konjuha.

Zeničani su poveli već u prvim sekundama susreta, a u ozbiljniju prednost dolaze sa rezultatom 10:7, te su do do kraja prvog poluvremena konce ove igre držali u svojim rukama i priveli rezultatom 16:9.

Početkom drugog poluvremena osjetio se veliki presing rukometaša Konjuha, koji su u drugom poluvremenu postigli 14 golova, ali to im nije bilo dovoljno za povoljan rezultat koji je ekipa zeničkog Čelika sebi obezbijedila već na početku utakmice.

Najbolji strijelci kod RK Čelik bili su Dominković i Šarenika sa po šest golova.

U okviru 4. kola Rukometne premijer lige Bone i Hercegovine, sinoć je još odigrana i utakmica između Čapljine i Gradačca gdje su domaćini slavili sa 35:29.