0

Vardar lako protiv sarajevske Bosne

Sarajevo-x.com
(Foto: Feđa Krvavac/Sarajevo-x.com)
U okviru 13. kola SEHA lige, Vardar je u Sarajevu lako savladao rukometaše sarajevske Bosne, rezultatom 32:19.

Izabranici Irfana Smailagića su samo u prvih pet minuta bili dostojan protivnik gostima, a već u 10. minuti, ekipa Veselina Vujovića je imala četiri gola prednosti (7:3), koju su do odmora povećali na sedam razlike (17:10).

Drugi dio nije donio ništa novo, a igrači Bosne su jedva čekali kraj meča, što su gosti znali iskoristiti, te su na kraju, sasvim zasluženo upisali pobjedu od 13 golova razlike (32:19).

U redovima Vardara, najefikasniji su bili Lazarov sa šest i Marković sa pet golova, dok su kod neprepoznatljivih studenata bolji od ostalih bili Pažin sa pet i Raković sa četiri gola.