Rukomet
0

Vardar drugi finalist SEHA lige, PPD Zagreb u borbi za treće mjesto

Drugi finalist SEHA lige je Vardar koji je rezultatom 26:24 savaldao PPD Zagreb na finalnom turniru u Varaždinu.

Vardar je bolje otvorio meč i nakon 13. minuta imao prednost 4:1. Potom je PPD Zagreb zaigrao bolje i "topio" razliku u čemu je uspio do kraja poluvremena, pa se na odmor otišlo s rezultatom 14:14.

Tokom drugog poluvremena Vardar je u dva navrata imao "+3", a drugi put to se desilo u 58. minuti i bilo je teško za očekivati preokret hrvatskog tima. Ipak, ekipa Veselina Vujovića se uspjela vratiti na jedan gol razlike, ali su u posljednjim trenucima primili gol za konačnih 26:24.

Dejan Manaskov sa šest i Alex Dujshevaev sa pet pogodaka predvodili su Vardar, a za PPD Zagreb najviše pogodaka postigli su Horvat (6), Kontrec (4), Šebetić (4) i Pavlović (4).

Vardar će u finalu u nedjelju od 19 sati igrati protiv branioca titule Veszprema, dok će PPD Zagrebi igrati istog dana od 16:30 sati protiv Meshov Bresta.