Deset golova razlike
0

FOTO / Rukometaši Čelika savladali Krivaju

(Foto: Klix.ba)
Zeničani su večeras u okviru 11. kola Rukometne premijer lige Bosne i Hercegovine za muškarce savladali goste iz Zavidovića rezultatom 43:33.

Crno-crveni su od početka utakmice nametnuli svoj tempo igre, a po završetku prvog poluvremena imali su prednost od sedam poena (23:16). U drugom poluvremenu igralo se gol za gol, ali su rukometaši Čelika do kraja susreta potvrdili rezultat iz prvog poluvremena, te su slavili sa sigurnih 43:33.

Najefikasniji u redovima Čelika bili su Kadić sa devet i Šarenac sa osam golova, dok su kod ekipe Krivaje, Avdić sa deset i Purić sa osam najviše doprinijeli rezultatu svoga tima.

Večeras je još u okviru 11. kola odigrana i utakmica između RK Gradačac i RK Bosna iz Visokog, u kojoj su domaćini slavili sa 42:33.

U subotu 8. decembra bit će odigrane i preostale utakmice 11. kola Rukometne premijer lige BiH za muškarce u kojima se sastaju:

Gračanica - Čapljina Leotar - Goražde Konjuh - Zrinjski Bosna (Sarajevo) - Kakanj