Ljubuški
0

HRK Izviđač MI Grupa - RK Olimpik 38:35

FENA
Sinoć je u Gradskoj sportskoj dvorani u Ljubuškom odigrana utakmica 6. kola Premijer lige BiH za rukometaše u kojoj su se sastali HRK Izviđač MI Grupa i RK Olimpik (Sarajevo) s rezultatom 38:35 (poluvrijeme 18:19).

Na početku se igralo 'gol za gol'. Onda su iskusni gosti vješto kažnjavali tehničke pogreške domaćih i u 15. minuti poveli sa visokih 7:12. Potom su domaći zaigrali ozbiljnije i u 28. minuti uspjeli poravnati na 16:16. Ipak, gosti na odmor odlaze s pogotkom prednosti.

U drugom poluvremenu 'skauti' pojačavaju tempo i vode sa minimalnom prednošću. U 40. minuti gosti poravnavaju na 24:24. Onda na scenu stupa Josip Ilić koji je, iako povrijeđen, postigao 10 pogodaka. Starija ekipa Sarajlija nije mogla izdržati tempo i mlada ekipa Izviđača zasluženo slavi pobjedu.

Pred dvjestotinjak vatrenih navijača solidno je sudio par Mladen Dragičević (Doboj) i Vladimir Križanac (B. Luka).