Rukomet
6

Borac savladao Čelik u zeničkoj Areni rezultatom 38:33

(Foto: Klix.ba)
U gradskoj Areni Zenica pred oko 1.500 gledalaca odigrala se veoma kvalitetna rukometna predstava u kojoj je ekipa Borca savladala Čelik rezultatom 38:33.

U prvom poluvremenu veoma dobar početak, ekipa Borca je već u 3. minuti vodila sa 3:2. Do 18. minute igralo se gol za gol, isključenje Obradovića Banjalučanima nije donijelo mnogo problema pa su i sa igračem manje poveli sa 12:11.

Tri minute kasnije odlaze na plus tri (13:16), a u 27. minuti zabilježili su pet golova prednosti (14:19), i na pauzu se odlazi sa 16:20.

U drugom poluvremenu dosta preokreta na parketu, ekipa Čelika je u drugo poluvrijeme ušla odlučnije i ofanzivnije pa su smanjili prednost na 19:20. U drugom poluvremenu su više puta izjednačili, ali rukometaši Borca brzo su se vraćali u igru i na kraju slavili sa 38:33.

Najefikasniji u redovima Čelika bili su Kadić sa sedam golova, dok su kod ekipe Borca najviše golova dali Obradović i Đukić sa sedam golova i Trivundža sa šest.