sport
0

Real Madrid i Barcelona poraženi

NINA
U prve dvije utakmice 36. kola španske Primere Celta je pobijedila Barcelonu s minimalnih 1:0, dok je Mallorca slavila na Santiago Bernabeu pobijedivši Real rezultatom 3:2.

Celta je pobijedila Barcelonu u 36. kolu španske Primere Division te je tako ostavila nadu svojoj ekipi za ostankom u prvoj ligi. Barcelona pak nije iskoristila priliku da se još više uključi u borbu za prva dva mjesta. Strijelac jedinog pogotka na susretu bio je Edu, koji je postigao pogodak u 43. minuti.

Barcelona je i dalje na trećem mjestu sa 69 bodova, dok se Celta nalazi na 17. mjestu sa 39 bodova.

Na gostovanju u Madridu, Mallorca je pobijedila Real sa 3:2. Santiago Bernabeu očito pogoduje Mallorci koja je na istom terenu prošle godine pobijedila s 5:1.

Samuel Eto je u 11. minuti doveo goste u vodstvo, a šest minuta kasnije izjednačio je Pavon.

Eto u 37. postiže svoj drugi pogodak, a na 3:1 povisuje Alejandro Campano. Luis Figo iz jedanaesterca u 51. minuti postavlja konačan rezultat.