{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Preokret Gimnazije Dobrinja

S
27.3.2010. u 19:51
0
2
Preokret Gimnazije Dobrinja
0
Preokret Gimnazije Dobrinja
Ekipe UTŠC-a, Gimnazije Dobrinja i Elektrotehničke (Pofalići) jedine su koje su u dosadašnjem dijelu Argeta lige srednjih škola u malom fudbalu KS ostvarile tri pobjede.
"Ugostitelji" su u 4. kolu sa 5:0 nadigrale vršnjake iz Ekonomske, "Gimnazijalci" su u meču koji je obilovao žutim kartonima (devet) i grubostima nakon 0:1 došli do preokreta i trijumfa nad "Medicinarima" sa Jezera (2:1), dok su učenici Elektrotehničke na krilima sjajnog Handžića (pet golova) bili bolji od Internacionalne (7:0).

U derbiju Grupe E, Metalska zanimanja slavila su protiv Saobraćajne sa visokih 4:0, uz dva gola Melića, ali i dva crvena kartona.

Grupa A

Ekonomska - UTŠC 0:5 (Bajić 2, Škrijelj, Bektić, Nalić), Muzička - Medresa 2:4 (Kupus 2 - T. Tvrtković 2, Hadžić, Ibišević). Slobodna je bila Građevinsko-geodetska.

Tabela

1. UTŠC 3 3 0 0 10:1 9
2. G. Građevinska 3 2 0 1 16:8 6
3. Ekonomska 3 2 0 1 9:7 6
4. Medresa 4 1 0 3 8:13 3
5. Muzička 3 0 0 3 6:20 0

Grupa B

Gimnazija Dobrinja - Medicinska (Jezero) 2:1 (Džafić, Hussain - Trebinjac), Gimnazija Obala - Trgovačka 6:0 (Hrelja 2, Hajro, Omerović, Hota. Hrvat). Slobodna je bila Tekstilna.

Tabela

1. Gimnazija D. 3 3 0 0 8:1 9
2. Gimnazija O. 3 2 0 1 9:2 6
3. Medicinska J. 3 2 0 1 7:4 6
4. Tekstilna 3 1 0 2 6:8 3
5. Trgovačka 4 0 0 4 3:17 0

Grupa C

Elektrotehnička - Internacionalna 7:0 (A. Handžić 5, Glasić, Bekrić); Odgođena je utakmica: SSO i RO - CZSIGR. Slobodan je bio KŠC.

Tabela

1. Elektrotehnička 3 3 0 0 30:0 9
2. KŠC 3 2 1 0 13:2 7
3. Internacionalna 3 1 1 1 2:8 4
4. CZSIGR 2 0 0 2 1:11 0
5. SSO i RO 3 0 0 3 1:25 0

Grupa D

P.B. Koledž - Prva Bošnjačka 5:1 (M. Hodžić 3, Husić, Hrustanović - Latić), T.B. Koledž - Medicinska (Bjelave) 1:1 (Arapčić - Pašalić). Slobodna je bila ekipa Treće gimnazije.

Tabela

1. Medicinska B. 4 2 2 0 10:7 8
2. Treća G. 3 1 2 0 8:2 5
3. P. B. koledž 3 1 1 1 8:5 4
4. T. B. koledž 3 0 3 0 3:3 3
5. Prva bošnjačka 3 0 0 3 4:15 0

Grupa E

Saobraćajna - Metalaskih zanimanja 0:4 (Melić 2, Hajradinović, Bošnjaković), Zubotehnička - Mašinska 0:7 (Mahović 2, Brdžanin 2, Pljakić 2, Duran). Slobodna je bila Druga gimnazija.

Tabela

1. Mašinska 3 3 0 1 20:11 9
2. Metalskih z. 3 2 0 1 12:4 6
3. Druga Gimnazija 3 2 0 1 10:9 6
4. Saobraćajna 3 1 0 2 13:9 3
5. Zubotehnička 2 0 0 2 0:15 0

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: