{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Poznati atletski reprezentativci BiH za nastup na Evropskom kupu

F
19.6.2007. u 11:49
0
0
Poznati atletski reprezentativci BiH za nastup na Evropskom kupu
0
Poznati atletski reprezentativci BiH za nastup na Evropskom kupu
Selektori ženske i muške atletske reprezentacije BiH Kada Delić-Selimović i Nedjeljko Matijević sinoć su objavili spiskove reprezentativaca BiH koji će nastupiti na takmičenju za Evropski kup – 2. liga.
Ovo takmičenje održat će se 23. i 24. juna na atletskom stadionu Kamberovića polje.

Ženski tim reprezentacije BiH činit će: 100 m: Reisa Ašimović (Sarajevo); 200 m: Merisa Hadžić (Sloboda Tehnograd); 100 prepone, 400 prepone i 400 m: Gorana Cvjetić (Glasinac); 800 m: Sabina Mujkić (Zenica); 1500 i 3000 : Jasminka Guber (Sloboda Tehnograd); 5000 m: Lucija Kimani (Borac, Banja Luka); 3.000 stiplčez: Jasmina Delić (Sloboda Tehnograd): Dalj i Troskok: Lejla Glođo (Sarajevo); Vis: Vedrana Vidović (Visočnik, Han-Pijesak); Kugla i Disk: Melisa Konjić (Doboj-Istok), Kladivo: Paša Šehić (Zenica); Motka: Ajla Šišić (Zenica); Koplje: Neda Kanostrevac (Visočnik); Štafeta 4x100 m: Ašimović, Hadžić, Cvjetić i Račić ili Sorajlić; Štafeta 4x400 m: Hadžić, Cvjetić, Memić i Račić ili Mujkić.

Muški tim reprezentacije BiH: 100 i 200 m: Nedim Čović (Sarajevo); 400 m: Boris Susulovski (Borac); 800 m: Stevan Kosorić (Visočnik); 1.500 i 3.000 m: Nenad Tošović (Rogatica); 5.000 m: Senaid Hasić (Zenica); 110 m prepone: Adnan Malkić (Sloboda Tehnograd); 400 m prepone: Ilija Cvjetić (Glasinac); 3.000 m stiplčez: Senaid Hasić (Zenica); Vis: Elvir Krehmić (Zenica); Dalj: Aldin Jahić (Bosna); Troskok: Davor Pavelić (Bosna); Motka: Edin Bašović (Bosna); Kugla: Hamza Alić (Zenica); Disk: Kemal Mešić (Sarajevo); Koplje: Almir Kolašinac (Sarajevo); Kladivo: Samir Vilić (Sarajevo); Štafeta 4x100 m: Čović, Kecman, Malkić i Susulovski; Štafeta 4x400 m: Susulovski, Fatić, Kecman i Cvjetić. Okupljanje reprezentativaca BiH zakazano je za četvrtak u 12 sati u Zenici.

Osim domaće selekcije na takmičenju će nastupiti još: Gruzija, Armenija, Albanija, Hrvatska, Crna Gora, Azerbejdžan, Kipar, Luksemburg, Turska, Moldavija, Makedonija, Izrael, Švajcarska i Atletska asocijacija mladih evropskih država: Malta, Monako, Lihtenštajn i San Marino.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: