{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Pogledajte raspored utakmica SP u Brazilu po našem vremenu

12.6.2014. u 08:21
1.256
Pogledajte raspored utakmica SP u Brazilu po našem vremenu
1.256
Pogledajte raspored utakmica SP u Brazilu po našem vremenu
Foto: AFP
U namjeri da vam olakšamo praćenje Svjetskog prvenstva u Brazilu koje počinje večeras i trajat će do 13. jula, Klix.ba donosi raspored utakmica SP-a po danima i satnicama po našem vremenu. Utakmice koje se igraju u ponoć stavljene su u dan kada ćete pratiti dvije utakmice koje prethode.

1. kolo:



12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska (Grupa A)

13.06. Petak

18.00 Meksiko – Kamerun (Grupa A)
21.00 Španija – Holandija (Grupa B)
*Ponoć: Čile – Australija (Grupa B)

14.06. Subota

18.00 Kolumbija – Grčka (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Kostarika (Grupa D)
*Ponoć: Engleska – Italija (Grupa D)
* 3 ujutro: Obala Slonovače - Japan (Grupa C)

15.06. Nedjelja

18.00 Švicarska – Ekvador (Grupa E)
21.00 Francuska – Honduras (Grupa E)
*Ponoć: Argentina - BiH (Grupa F)

16.06. Ponedjeljak

18.00 Njemačka – Portugal (Grupa G)
21.00 Iran – Nigerija (Grupa F)
*Ponoć: Gana – SAD (Grupa G)

17.06. Utorak

18.00 Belgija – Alžir (Grupa H)
21.00 Brazil – Meksiko (Grupa A)
*ponoć: Rusija – Južna Koreja (Grupa H)

2. kolo:



18.06. Srijeda

18.00 Australija – Holandija (Grupa B)
21.00 Španija – Čile (Grupa B)
*ponoć: Hrvatska – Kamerun (Grupa A)

19.06. Četvrtak

18.00 Kolumbija – Obala Slonovače (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Engleska (Grupa D)
*ponoć: Japan – Grčka (Grupa C)

20.06. Petak

18.00 Italija – Kostarika (Grupa D)
21.00 Švicarska – Francuska (Grupa E)
* ponoć: Honduras – Ekvador (Grupa E)

21.06 Subota

18.00 Argentina – Iran (Grupa F)
21.00 Njemačka – Gana (Grupa G)
*ponoć Nigerija – BiH (Grupa F)

22.06. Nedjelja

18.00 Belgija – Rusija (Grupa H)
21.00 J. Koreja – Alžir (Grupa H)
*ponoć: SAD – Portugal (Grupa G)
* službeno su dan kasnije

3. kolo:



23.06. Ponedjeljak

18.00 Holandija – Čile (Grupa B)
18.00 Australija – Španija (Grupa B)
22.00 Hrvatska – Meksiko (Grupa A)
22.00 Brazil – Kamerun (Grupa A)

24.06. utorak

18.00 Italija – Urugvaj (Grupa D)
18.00 Kostarika – Engleska (Grupa D)
22.00 Japan – Kolumbija (Grupa C)
22.00 Grčka – Obala Slonovače (Grupa C)

25.06. Srijeda

18.00 Nigerija – Argentina (Grupa F)
18.00 BiH – Iran (Grupa F)
22.00 Ekvador – Francuska (Grupa E)
22.00 Honduras – Švicarska (Grupa E)

26.06. Četvrtak

18.00 SAD – Njemačka (Grupa G)
18.00 Portugal – Gana (Grupa G)
22.00 J. Koreja – Belgija (Grupa H)
22.00 Alžir - Rusija (Grupa H)

Osmina finala:



28.06. Subota

18.00 1A - 2B
22.00 1C - 2D

29.06. Nedjelja

18.00 1B - 2A
22.00 1D - 2C

30.06. Ponedjeljak

18.00 1E - 2F
22.00 1G - 2H

01.07. Utorak

18.00 1F - 2E
22.00 1H - 2G

Četvrtfinale:



04.07. Petak

18.00 ?
22.00 ?

05.07. Subota

18.00 ?
22.00 ?

Polufinale



08.07. Utorak
22.00 ?
09.07. Srijeda
22.00 ?

Finale



13.07. Nedjelja
22.00 ?

Sve informacije o SP 2014. možete pratiti na portalu Klix.ba, kao i rezultate svih utakmica.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: