0

Zrinjski uz dosta muke porazio Olimpic Pod Bijelim brijegom

(Foto: Željko Miličević/Klix.ba)
Odlično otvaranje nove sezone imali su i fudbaleri Zrinjskog koji su na domaćem terenu rezultatom 2:0 porazili Olimpic.

Igra Zrinjskog tokom večerašnje utakmice ipak nije bila po želji navijača, i rezultat je jedino čime Pod Bijelim brijegom mogu biti zadovoljni nakon večerašnjih 90 minuta.

Uvodne minute pripale su domaćinu koji je bezuspješno prijetio u nekoliko navrata preko Steve Nikolića. Bolje šanse u prvom poluvremenu ipak je imao gostujući tim. Admir Raščić se obrukao u odličnoj situaciji, da bi nešto kasnije kapiten Veldin Muharemović pogodio stativu.

Igrala se 63. minuta kada je Zrinjski poveo. Pogodak za 1:0 na svom premijerligaškom debiju u dresu Zrinjskog postigao je Jasmin Mešanović. Konačnih 2:0 petnaest minuta prije kraja postavio je Vučina Šćepanović na asistenciju Žeravice.