6

Zrinjski sa pet golova ispratio Drinu

(Foto: Željko Miličević/Klix.ba)
Fudbaleri Zrinjskog savladali su Drinu u Mostaru rezultatom 5:0 u okviru 17. kola BHT Premijer lige BiH.

Plemići su krenuli od početka susreta silovito, a nakon što je Jasmin Mešanović propustio dvije dobre prilike, u vodstvo ih je doveo Ognjen Todorović u 11. minuti

Mešanović se iskupljuje za promašaje u 38. minuti, kada pogađa za 2:0. Isti igrač u 45. minuti najprije promašuje jedanaesterac, ali lopta dolazi ponovo do njega i on pogađa za 3:0.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još dva gola. Nikolić je u 55. minuti pogodio za 4:0, a konačnih 5:0 postavlja rezervista Vranjić u 90. minuti susreta.

Rezultati 17. kola: Čelik - Olimpic 1:0, Vitez - Široki Brijeg 1:1, Rudar - Sloboda 0:1, Zrinjski - Drina 5:0.