0

Zrinjski nakon nepotpunog trećeg kola jedini sa stopostotnim učinkom

(Foto: Željko Miličević/Klix.ba)
Zrinjski iz Mostara zasad je jedini klub koji je u prva tri kola Premijer lige BiH ostvario tri trijumfa.

Posljednji u nizu Plamići su ostvarili večeras na stadionu Pod Bijelim brijegom protiv Travnika rezultatom 1:0.

Nakon početnog ispitovanja snaga, prva prijetnja zabilježena je u 23. minuti kada je pokušao Stevo Nikolić čiji je udarac odbranio Adis Nurković. Deset minuta kasnije pokušao je i Goran Zakarić. Najbolju priliku u 38. minuti propustio je Stevo Nikolić koji je pogodio prečku gostujućeg gola.

Domaći tim terensku nadmoć u nastavku krunisao je pogotkom u 74. minuti. Kasnije se ispostavilo da je to bio ključni trenutak meča. Strijalac za važne bodove bio je Stevo Nikolić.

Do kraja većih uzbuđenja nije bilo, pa su fudbaleri Zrinjskog upisali tešku, ali i zasluženu pobjedu.