{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


FK Sarajevo ide na boljeg iz duela finske Jyvaskyle i crnogorske Zete

20.7.2012. u 13:56
0
68
FK Sarajevo ide na boljeg iz duela finske Jyvaskyle i crnogorske Zete
0
FK Sarajevo ide na boljeg iz duela finske Jyvaskyle i crnogorske Zete
Nakon što smo saznali moguće protivnike FK Željezničar u trećem kolu Lige prvaka, danas su u Nyonu izvučeni i parovi trećeg pretkola Evropske lige. Ukoliko FK Sarajevo prođe Levski iz Sofije (prva utakmica 1:0), igrat će protiv finske Jyvaskyle ili Zete iz Crne Gore.
Bordo tim je u prvoj utakmici protiv bugarskog tima pružio odličnu partiju što daje veliku nadu navijačima u prolazak u treće kolo. Široki Brijeg će se u trećem pretkolu Evropske lige susresti sa njemačkim Hannoverom ukoliko prođu Saint Patrick's.

Parovi trećeg pretkola Evropske lige:

Levski/ FK Sarajevo - Jyvaskyla/Zeta
NK Široki Brijeg/Saint Patrick's Athletic FC - Hannover 96
Athletic Club - NK Slaven Koprivnica/Portadown FC
FC Anzhi Makhachkala/Budapest Honvéd FC - Lokomotiv Plovdiv 1936/Vitesse
İnter Bakı PİK/Asteras Tripolis FC - CS Marítimo
FC Rapid Bucureşti/Myllykosken Pallo 47 - SC Heerenveen
Ruch Chorzów/FK Metalurg Skopje - FC Metalurgi Rustavi/FC Viktoria Plzeň
AC Horsens - FC Dacia Chisinau/IF Elfsborg
APOEL FC/FK Senica - KF Tirana/Aalesunds FK
FC Internazionale Milano - HNK Hajduk Split/Skonto FC
FK Vojvodina/FK Sūduva - SK Rapid Wien (AUT)
KRC Genk - FC Milsami Orhei/FC Aktobe
NK Olimpija Ljubljana/Tromsø IL - FC Metalurh Donetsk/FK Čelik Nikšić
FC Twente/FC Inter Turku - FK Mladá Boleslav/Thór Akureyri
Bnei Yehuda Tel-Aviv FC/FC Shirak - PAOK FC
AGF Århus/FC Dila Gori - FC Levadia Tallinn/Anorthosis Famagusta FC
ŠK Slovan Bratislava/Videoton FC - FC Differdange 03/KAA Gent
AIK Solna/FH Hafnarfjördur - Xäzär Länkäran FK/KKS Lech Poznań
Eskişehirspor (TUR)/Saint Johnstone FC (SCO) v Olympique de Marseille (FRA)
FC Naftan Novopolotsk/FK Crvena zvezda v AC Omonia
VMFD Žalgiris/VfB Admira Wacker Mödling - AC Sparta Praha
NK Osijek/Kalmar FF - BSC Young Boys/FC Zimbru Chişinău
Dundee United FC - FC Dinamo Moskva
FC Arsenal Kyiv - ND Mura 05/PFC CSKA Sofia
Bursaspor - Maccabi Netanya FC/KuPS Kuopio
FC Steaua Bucureşti - FC Spartak Trnava/Sligo Rovers FC
FK Renova/FC Gomel - Liverpool FC
FC Shakhtyor Soligorsk/SV Ried - SK Liepājas Metalurgs/Legia Warszawa
Servette FC/FC Gandzasar Kapan - Rosenborg BK/FC Ordabasy Shymken

Utakmice trećeg pretkola igrat će se 2. i 9. augusta.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: