Novac se konačno "isplatio"
0

Zenit ostvario prvu pobjedu s Hulkom i Witselom

Hulk (Foto: AFP)
Ruski nogometni klub Zenit iz Sankt Peterburga upisao je prvu pobjedu otkako su ekipi posljednjeg dana ruskog prijelaznog roka (3. rujan) pristupili Brazilac Hulk i Belgijanac Axel Witsel.

Obojica su ekipu ruskog prvaka koštala vrtoglavih 95 miliona eura, a s njima u sastavu je trener Luciano Spalletti u prve tri utakmice upisao dva poraza i jedan remi. Hulk je pritom bio strijelac tek na posljednjoj od te tri utakmice protiv Krilje (2-2).

Zenit je prvu utakmicu sa spomenutim dvojcem u ekipi dobio u ruskom kupu protiv drugoligaša Baltika. Rezultat je bio 2-1, a vodeći pogodak zabio je upravo spomenuti Brazilac Hulk u 12. minuti prvog dijela. Na 2-0 je u 70. povisio Portugalac Bruno Alves, a konačan rezultat djelo je Plope minutu kasnije.