{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Završen prvi dan turnira Hypo Street Football 2015.

16.5.2015. u 20:04
0
0
Završen prvi dan turnira Hypo Street Football 2015.
0
Završen prvi dan turnira Hypo Street Football 2015.
Prvog takmičarskog dana 4. turnira u malom fudbalu za osnovce Hypo Street Football 2015. odigrano je prvo kolo u sve tri konkurencije.
Na turniru učestvuje 87 ekipa (609 djece) iz 31 osnovne škole u tri konkurencije: do 5. razreda, do 7. razreda, i do 9. razreda osnovne škole.

Postignuti su slijedeći rezultati:

Konkurencija do 5. razreda osnovne škole:

O.Š. HRASNO (V) - DESETA O. Š. ILIDŽA 0:4
O.Š. ZAHID BARUČIJA VOGOŠĆA - ČETVRTA O.Š. HRASNICA 2:2 (0:1)
O.Š. HASAN KIKIĆ (2) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (V, Kršlak) 4:0
O.Š. ALIJA NAMETAK (Denis) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (V, Mulalić) 1:5
O.Š. S. S. KRANJČEVIĆ - O.Š. HASAN KIKIĆ (1) 0:3
O.Š. MALTA (V1) Šoše - O.Š. POFALIĆI (V) 3:0
MEĐUNARODNA O.Š. (V) - O.Š. ALIJA NAMETAK (V) 4:1
MEĐUNARODNA O.Š. (IV) - O.Š. MALTA (IV) Hadžispahić 0:2

Konkurencija do 7. razreda osnovne škole:

O.Š. VLADISLAV SKARIĆ (VII) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VII, Hamzagić) 2:0
O.Š. ISAK SAMOKOVLIJA (VII) - O.Š. POFALIĆI 0:5
MEĐUNARODNA O. Š. (VI) - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (VI) Pokrklić 2:2 (1:0)
O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (V-VII) Hodžić - O.Š. ČENGIĆ VILA (VI-VII) 0:12
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VI-VII, Mašala) - O.Š. GRBAVICA II (VII) 1:1 (1:0)
MEĐUNARODNA O. Š. (VII) - O.Š. MALTA (VI) Merdić 2:1
O.Š. FATIMA GUNIĆ (VI-VII) - DESETA O. Š. ILIDŽA 0:3
PRVA O.Š. ILIDŽA (VII) - ŠESTA O.Š. 3:0
O.Š. ALIJA NAMETAK (VI) - O.Š. S. S. KRANJČEVIĆ 2:1
O.Š. ŠEJH M. EF. HADŽIJAMAKOVIĆ (VII) - O.Š. HASAN KIKIĆ (VII) 0:3
O.Š. MALTA (Nogo) - O.Š. ZAHID BARUČIJA - VOGOŠĆA 3:0
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VI-VII, Halilović) - ČETVRTA O.Š. HRASNICA 0:0 (3:2)
O.Š. MEHEMDALIJA MAK DIZDAR (VII) - O.Š. NAFIJA SARAJLIĆ (VII) 2:1
O.Š. M. B. K. LJUBUŠAK - O.Š. ALIJA NAMETAK (VII) 4:0
O.Š. IZET ŠABIĆ (VI) - O.Š. GRBAVICA I (VII) 3:0
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (Puskar) - O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC (VII) 0:3

Konkurencija do 9. razreda osnovne škole:

O.Š. HRASNO (Gondžo) - O.Š. FATIMA GUNIĆ (IX) 0:3
O.Š. MEŠA SELIMOVIĆ (IX) Lupić - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (VIII - XI) 2:4
O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (IX) - OSMA O.Š. AMER ĆENANOVIĆ 1:7
O.Š. ALIJA NAMETAK (IX) - O.Š. MEHEMDALIJA MAK DIZDAR (IX) 2:0
O.Š. ZAJKO DELIĆ (VIII) - O.Š. POFALIĆI (VIII) 0:4
O.Š. ALIJA NAMETAK (VIII) - O.Š. IZET ŠABIĆ (VIII) 3:3 (1:0)
O.Š. S. S. KRANJČEVIĆ (VIII) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VIII, Karović) 3:0
O.Š. ŠEJH M. EF. HADŽIJAMAKOVIĆ (VIII - IX) - MEĐUNARODNA O. Š. (VIII-IX) 3:0
O.Š. MALTA (VIII) Hrapović - O.Š. M. M. BAŠESKIJE (IX) 0:6
O.Š. VRHBOSNA (IX) - O.Š. MALTA (VIII) Krso 0:3
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VIII, Čustović) - O.Š. ZAHID BARUČIJA - VOGOŠĆA 0:6
O.Š. GRBAVICA II (IX-Ramić) - ČETVRTA O.Š. HRASNICA 3:0
O.Š. GRBAVICA II (VIII) - O.Š. GRBAVICA I (VIII) Hebibović 0:3
O.Š. S. S. KRANJČEVIĆ (IX) - O.Š. POFALIĆI (IX) 0:3

Raspored mečeva:

Nedjelja, 17.05.2015. od 9:00 sati:

Drugo kolo:

Do 9. razreda:
1 9:00 O.Š. FATIMA GUNIĆ (IX) - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (VIII - XI)
2 slijedi OSMA O.Š. AMER ĆENANOVIĆ - O.Š. ALIJA NAMETAK (IX)
3 slijedi O.Š. GRBAVICA I (XI) - O.Š. POFALIĆI (VIII)
4 slijedi O.Š. S. S. KRANJČEVIĆ (VIII) - O.Š. ŠEJH M. EF. HADŽIJAMAKOVIĆ (VIII-IX)
5 slijedi O.Š. M. M. BAŠESKIJE (IX) - O.Š. MALTA (VIII) Krso
6 slijedi O.Š. ZAHID BARUČIJA VOGOŠĆA - O.Š. GRBAVICA II (IX-Ramić)
7 slijedi O.Š. GRBAVICA I (VIII, Hebibović) - O.Š. POFALIĆI (IX)

Do 7. razreda:
8 slijedi O.Š. VLADISLAV SKARIĆ (VII) - O.Š. POFALIĆI
9 slijedi MEĐUNARODNA O. Š. (VI) - O.Š. ČENGIĆ VILA (VI-VII)
10 slijedi O.Š. S. B. BAŠAGIĆ (VI-VII, Mašala) - MEĐUNARODNA O. Š. (VII)
11 slijedi O.Š. FATIMA GUNIĆ (VI - VII) - PRVA O.Š. ILIDŽA (VII)
12 slijedi O.Š. ALIJA NAMETAK (VI) - O.Š. HASAN KIKIĆ (VII)
13 slijedi O.Š. MALTA (Nogo) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VI-VII, Halilović)
14 slijedi O.Š. MEHEMDALIJA MAK DIZDAR (VII) - O.Š. M. B. K. LJUBUŠAK
15 slijedi O.Š. IZET ŠABIĆ (VI) - O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC (VII)

Do 5. razreda:
16 slijedi O.Š. M. M. BAŠESKIJE (V) - O.Š. MEHEMDALIJA MAK DIZDAR (V)
17 slijedi MEĐUNARODNA O.Š. (III) - DESETA O.Š. ILIDŽA
18 slijedi ČETVRTA O.Š. HRASNICA - O.Š. HASAN KIKIĆ (2)
19 slijedi O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (V, Mulalić) - O.Š. ALIJA NAMETAK (Edi)
20 slijedi O.Š. HASAN KIKIĆ (1) - O.Š. GRBAVICA I (V)
21 slijedi PRVA O.Š. ILIDŽA - O.Š. MALTA (V1) Šoše
22 slijedi MEĐUNARODNA O.Š. (V) - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (IV-V, Mašala)
23 slijedi O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (V, Biber) - O.Š. MALTA (IV) Hadžispahić
Do 5. razreda:
24 slijedi ČETVRTFINALE 1
25 slijedi ČETVRTFINALE 2
26 slijedi ČETVRTFINALE 3
27 slijedi ČETVRTFINALE 4
Do 9. razreda:
28 slijedi ČETVRTFINALE 1
29 slijedi ČETVRTFINALE 2
30 slijedi ČETVRTFINALE 3
31 slijedi ČETVRTFINALE 4

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 20.05. 2015. godine od 17:00 sati. Generalni sponsor takmičenja Hypo Alpe Adria Bank, zlatni sponsor Happy i sponzori MultiSola i SportLife su pripremili nagrade za najbolje tri ekipe u sve tri konkurencije. Medijski pokrovitelji: scsport.ba, RSG radio, Antena Sarajevo, Klix.ba, Hayat TV, BBI Centar, Magazine, i Oslobođenje.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: