{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Završen drugi dan takmičenja Sarajevo Street Football

25.5.2014. u 19:57
29
0
Završen drugi dan takmičenja Sarajevo Street Football
29
Završen drugi dan takmičenja Sarajevo Street Football
Drugog takmičarskog dana Sarajevo Street Football 2014 3. turnira u malom nogometu za osnovce, odigrano je još 29 mečeva u sve tri konkurencije.
Na turniru učestvuje 77 ekipa (540 djece) iz 29 osnovnih škola u tri konkurencije: do 4. razreda, do 6. razreda, i do 9. razreda osnovne škole.

Postignuti su slijedeći rezultati:

Konkurencija do 4. razreda osnovne škole:

Četvrtfinale:
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (SA) - IPSS (IVa) 2:2 (1:0), O.Š. ALIJA NAMETAK (III) - KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR (IV c) 3:1, PRVA O.Š. ILIDŽA - O.Š. HRASNO 9:0

Konkurencija do 6. razreda osnovne škole:

Osmina finala:
PRVA O.Š. ILIDŽA - O.Š. ALIJA NAMETAK (VI) 9:2, O.Š. NAFIJA SARAJLIĆ - O.Š. MALTA (Nogo) 7:0, O.Š. POFALIĆI (V) - O.Š. MAK DIZDAR 2:1, DESETA O. Š. ILIDŽA - O.Š. HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ 6:3, O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (1) 4:0

Četvrtfinala:
PRVA O.Š. ILIDŽA – O.Š. NAFIJA SARAJLIĆ 3:0, MEĐUNARODNA O.Š. - O.Š. POFALIĆI (V) 10:0, DESETA O. Š. ILIDŽA - O.Š. HASAN KIKIĆ 5:2, O.Š. UMIHANA ČUVIDINA - O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC 4:1

Konkurencija do 9. razreda osnovne škole:

Šesnaestina finala:
O.Š. HAŠIM SPAHIĆ (ILIJAŠ) - O.Š. MAK DIZDAR 6:2, O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (SA) 3:3 (2:1), O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. HASAN KIKIĆ 1:0, O.Š. GRBAVICA I (VII) - O.Š. ALIJA NAMETAK (VIII) 3:0, O.Š. POFALIĆI (IX) - O.Š. GRBAVICA I (IX) 3:2, DESETA O.Š. - O.Š. GRBAVICA II (VIII-Ramić) 4:0, O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić) - MEĐUNARODNA O.Š. 3:1,

Osmina finala:
O.Š. GRBAVICA II (VIII-Zukić) - O.Š. HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ 3:0, O.Š. FATIMA GUNIĆ (VIII) - O.Š. M. M. BAŠESKIJE (IX - Babić) 3:0, O.Š. ALIJA NAMETAK (VII) - O.Š. MAK DIZDAR (IX) 3:3 (1:0), O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - DESETA O.Š. 4:1, DEVETA O.Š. RAKOVICA - O.Š. GRBAVICA II (IX) 7:0, O.Š. UMIHANA ČUVIDINA - O.Š. HAŠIM SPAHIĆ (ILIJAŠ) 10:2, O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić) - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ 2:0, O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. GRBAVICA II (VIII-Zukić) 6:1, O.Š. POFALIĆI (IX) – O.Š. GRBAVICA I (VII) 9:0

Raspored mečeva: Ponedjeljak, 26. maja od 17:00 sati:

Do 9. razreda: Četvrtfinala:

17:00 O.Š. FATIMA GUNIĆ (VIII) - O.Š. ALIJA NAMETAK (VII)
slijedi O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - DEVETA O.Š. RAKOVICA
slijedi O.Š. UMIHANA ČUVIDINA - O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić)
slijedi O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. POFALIĆI (IX)

Do 6. razreda: Polufinala:

ne prije 18:00 PRVA O.Š. ILIDŽA - MEĐUNARODNA O.Š.
slijedi DESETA O.Š. ILIDŽA - O.Š. UMIHANA ČUVIDINA

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 28. maja od 17:00 sati.

Više informacije na www.b40.ba i Facebook stranici.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: