Zlatan Ibrahimović
0

"Žao mi je što nisam zabio"

Zlatan Ibrahimović, veliko švedsko pojačanje španskog i europskog nogometnog prvaka Barcelone, predstavio se navijačima tog kluba u prijateljskoj utakmici protiv Manchester Cityja na stadionu Camp Nou.

Manchester City je pobijedio s 1-0 u prijateljskoj utakmici, a 27-godišnji Ibrahimović ušao je u igru u drugom poluvremenu umjesto Bojana Krkića. Imao je dvije dobre prilike za gol, ali je u oba navrata golman gostiju Shay Given zaustavljao njegove pokušaje.

• Želio sam zabiti gol, živcira me što sam promašio dvije šanse. Međutim, nisam opsjednut s time. Igrao sam 45 minuta i pokušao sam ne razmišljati o povredi ruke. Malo me to ometalo, ali, ipak ne igram s rukama već s nogama - zaključio je napadač Barcelone i švedske reprezentacije.