Velež slavio na gostovanju u Gradačcu, Olimpic poražen od Viteza

5.4.2014. u 18:24
2
5
2
U okviru 25. kola BH Telecom Premijer lige BiH Vitez je slavio protiv Olimpica (2:1), Radnik je imao lak zadatak protiv Leotara (3:0) dok je Velež u Gradačcu protiv Zvijezde došao do tri vrlo važna boda (2:1).
NK Vitez - FK Olimpic 2:1

Pobjednik na Kamberovića polju u Zenici riješen je već u prvih deset minuta susreta u kojima je Vitez kao domaća ekipa povela sa 2:0 zahvaljujući golovima Kapetana i Smrike. Gol Olimpica postigao je Gojak pred kraj prvog poluvremena.

FK Radnik - FK Leotar 3:0

Gosti iz Trebinja jednostavno nisu imali šansi u Bijeljini. Odbrana Leotara nije imala recept kako zaustaviti raspoloženog Hasanovića koji je bio dvostruki strijelac danas. Između njegova dva gola u strijelce se upisao i Nikić.

NK Zvijezda- FK Velež 1:2

Velež je svoju odličnu formu ove sezone nastavio i u Gradačcu. Nakon prvog poluvremena, semafor je pokazivao nepopularnih 0:0. Onda su uslijedila tri gola. Povela je Zvijezda u 50. minuti preko Jugovića. Nakon toga Zulić je zaradio crveni karton, a Okić izjednačio sa bijele tačke na 1:1. Pet minuta prije kraja, Rašević je donio vrijednu pobjedu Rođenima iz Mostara.