19.11.2013. u 04:27
3
318
3
Reprezentacija BiH je na stadionu Busch u St. Louisu poražena rezultatom 2:0 u prijateljskoj utakmici protiv selekcije Argentine. Tekstualni prijenos utakmice mogli ste pratiti na portalu Klix.ba.
90' - Argentina je savladala Zmajeve rezultatom 2:0 u prijateljskoj utakmici na stadionu Busch u St. Louisu. Strijelac oba gola za Argentince je bio Kun Aguero.

90' - Sudija je produžio utakmicu za jedan minut.

87' - Navijači se odlično zabavljaju na tribinama. Zapaljene su i baklje.

85' - Još pet minuta do kraja utakmice. Van terena je Angel di Maria. Ulazi Augusto Fernandez.

80' - Konačno smo primijetili Edina Džeku na terenu. Dobro je šutirao, ali je golman loptu izbio u aut.

78' - Još jedna velika prilika Lamele! Zmajevi igraju sve gore i gore kako vrijeme odmiče.

77' - Aguero napušta teren uz zvižduke s tribina. Umjesto njega ulazi Lamela, nekadašnji saigrač Miralema Pjanića u Romi.

75' - Begović fantastično brani šut Palacia! Aguero potom promašuje 100-postotnu šansu. Zadnja linija predvođena kapitenom Spahićem igra očajno.

74' - Toni Šunjić mijenja Avdiju Vršajevića.

72' - Izlazi Maxi Rodriguez, asistent kod drugog gola.

69' - Sušić uvodi Kvržića umjesto Ibiševića, Hajrović mijenja Misimovića.

68' - Sjajan udarac Medunjanina, ali lopte ide pored gola. Kakav bi ovo pogodak bio!

65' - Kakav gol Aguera za 2:0! Opet užasno loša zadnja linija naše reprezentacije.

58' - Aguero je udario Spahića s leđa. Sudija je Aguera kaznio žutim kartonom.

57' - Zadnja linija predvođena Spahićem ima ogromnih problema s napadom Argentine.

55' - Nakon kombinacije Medunjanina i Misimovića, Ibišević šutira sa distance, ali je udarac izblokiran.

55' - Ibišević je izborio korner za BiH.

53' - Misimović je bio u akciji na vrhu šesnaesterca Argentine. Tražio je igranje rukom, ali je pištaljka ostala nijema.

48' - Još jedna opasna akcija. Kolašinac spašava!

48' - Begović spašava gol nakon šuta Di Marije. Argentina ponovo prijeti.

46' - Lijepa akcija naše reprezentacije. Ibišević iskosa šutira preko gola Argentine.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme utakmice na stadionu Busch u St. Louisu! Idemo Zmajevi po gol!

45' - Sudija je svirao kraj prvog poluvremena. Argentina je bila bolja reprezentacija na terenu. Zmajevi su igrali solidno. Osjeti se problem u igri bez lopte, kada je Argentina puno opasnija. Kolašinac, koji debituje večeras, pruža solidnu partiju na lijevoj strani.

42' - Dobar centaršut Misimovića ali Romero izbacuje loptu. Argentina je već u kontri.

42' - Slobodan udarac s lijeve strane za našu selekciju. Kolašinac je izborio dobru priliku za BiH.

40' - Palacio je izašao sam pred Begovića. Naš golman brani, ali lopta dolazi do Aguera koji pogađa iz čiste situacije.

40' - Aguero pogađa za vodstvo Argentine!

37' - Još jedna opasna prilika pred našim golom. Aguero šutira glavom preko gola.

37' - Spahić izbacuje loptu u posljednji trenutak ispred Aguera koji je bio u naletu.

34' - Mirniji period igre na stadionu u St. Louisu.

31' - Kolašinac za sad odličan na lijevoj strani!

30' - Zmajevi trenutno imaju terensku inicijativu.

28' - Odlično ubacivanje na Bičakčića. Novi korner za naš tim.

28' - Šut Medunjanina sa preko 20 metara. Lopta odlazi u korner koji će izvesti Pjanić.

27' - Slobodan udarac Di Marije, ali je Begović siguran.

26' - Opasna situacija ispred gola Argentine. Otamendi je umalo prebacio svog golmana.

24' - Opasan centaršut Argentine s lijeve strane, ali je Aguero bio prekratak. Bez opasnosti po Begovića.

23' - Blagi pritisak naših igrača ispred gola Argentine.

20' - Face TV je uspio uspostaviti signal s utakmice.

18' - Naša reprezentacija je u velikim problemima kada je lopta u nogama Argentinaca.

18' - Argentina je imala korner s desne strane, ali bez opasnosti po gol Begovića.

17' - Kapiten Spahić je van terena zbog krvarenja iz nosa.

16' - Rezultat je još uvijek 0:0. S tribina se čuje Bosnom behar probeharao!

6' - Gledatelji kraj malih ekrana su ostali uskraćeni za prijenos utakmice. Na Face TV-u još uvijek nema signala iz St. Louisa.

1' - Utakmica je počela. Sretno Zmajevi!

- - Uoči utakmice je održana minuta šutnje za trojicu poginulih navijača BiH koji su živote izgubili na povratku s utakmice u Litvaniji.

- - Reprezentacija BiH će imati veliku podršku s tribina stadiona u St. Louisu!

- - Igrači BiH su izašli na zagrijavanje na teren stadiona Busch.

- - Sastav Argentine: Romero, Otamendi, Fernandez, Rojo, Basanta, Zabaleta, Mascherano, Rodriguez, Di Maria, Aguero i Palacio.

- - Sastav BiH: Begović, Spahić, Bičakčić, Kolašinac, Vršajević, Pjanić, Medunjanin, Višća, Misimović, Ibišević, Džeko.