0

U beogradskom derbiju Partizan slavio golom Jojića u 90. minuti

Piše: Edin Isanović
Partizan je na svom stadionu u okviru 28. kola Jelen Superlige dočekao najljućeg rivala Crvenu zvezdu.

Vječiti beogradski derbi, 144. po redu, okončan je pobjedom domaćih rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Jojić iz slobodnog udarca u 90. minuti.

Ipak, gosti sa Marakane su prvi zaprijetili. Kasalica je u prvom poluvremenu pogodio prečku. Do kraja prvog dijela Mitrović nije iskoristio dobru priliku za Partizan.

U drugom poluvremenu domaći su stvorili nekoliko dobrih šansi pred golom creveno-belih, ali nisu bili konkretni sve do pomenute šanse kada su postigli gol.

Partizan sada ima 67 bodova, pet više od Crvene zvezde. Do kraja prvenstva ostala su još dva kola. Definitivno, crno-beli su puno bliži naslovu prvaka, šestom uzastopnom.