6

Trener oduševljen: Bojan je izuzetan!

Bojan Krkić desno (Foto: EPA)
Menadžer Stoke Cityja Mark Hughes pohvalio je Bojana Krkića za "izvrsnost" nakon što je pomogao ekipi da u subotu pobijedi Arsenal.

Dvadesetčetverogodišnji Krkić je iz Barcelone prešao u Stoke u julu ove godine, a u jučerašnjoj utakmici postigao je drugi gol za svoj tim, pa su domaći sa 3:0 otišli na pauzu u poluvremenu na stadionu Brittannia. Ipak, gosti su u nastavku uspjeli smanjiti na 3:2, što je bio krajnji rezultat utakmice.

Hughes je posebno oduševljen ulogom koju je Bojan preuzeo od dolaska u engleski tim i četiri ligaške utakmice.

"Mislim da je postigao sjajan gol i još jednom pokazao impresivnu igru", kazao je Hughes nakon meča. "Otkako je počeo igrati za nas u svakoj utakmici nam je najbolji pojedinac. Izuzetno igra i svima pokazuje da je tehnički potkovan, ali i timski igrač".

Hughes smatra da se Krkić veoma dobro uklopio u ekipu Stokea te ga hvali što svakim danom pokušava biti sve bolji.