La Repubblica
0

Totti sigurno propušta dvoboj s Milanom

Prema pisanju talijanskog dnevnika La Repubblice, Roma će u nedjeljnom dvoboju 8. kola talijanskog nogometnog prvenstva na gostovanju kod Milana definitivno biti lišena usluga kapitena momčadi Francesca Tottija.

Posljednji izvještaji iz Roma govore kako je Totti na posljednjem Rominom treningu odradio tek 15-ak minuta nakon čega je napustio teren zbog bolova u desnom koljenu koje je povrijedio još prilikom postizanja gola Napoliju (2-1 pobjeda Rome) 4. listopada.

Rominom kapitenu ljekari preporučuju preskakanje utakmice s Milanom i dodatno zaliječenje povrede kako se ne bi ugrozili njegovi nastupi u nastavku sezone.

U međuvremenu za rimskog stratega Claudija Ranierija dolazi i jedna pozitivna vijest, a to je povratak vratara Donija u sastav nakon povrede.

Nakon sedam odigranih kola Roma drži osmo mjesto sa 11 osvojenih bodova, a Milan 12. mjesto s dva boda manje.