Veliki derbi na Stamford Bridgeu
0

VIDEO / Torres bez gola, Liverpoolu velika pobjeda

Sarajevo-x.com
U dugo očekivanom dvoboju Chelseaja i Liverpoola na Stamford Bridgeu slavio je gostujući sastav sa 0:1 što je donijelo mnogo radosti njihovim navijačima, koji su bili bijesni zbog odlaska njihovog ljubimca Fernanda Torresa u London.

Iako je obećao da neće slaviti gol, španski napadač nije ni imao pretjeranog razloga za slavlje. Torres je počeo utakmicu od prve minute, ali nije uspio zatresti mrežu svog bivšeg kluba. Podsjećamo da je Torres debitovao u dresu "redsa" baš protiv Chelseaja, kojem je dao gol nakon 16. minuta igre.

Nova akvizicija Romana Abramovicha našao se u nekoliko poluprilika, ali nije pronašao put do mreže pa ga je Carlo Ancelotti zamijenio.

Jedini gol na utakmici postigao je Raul Meireles u 69. minuti, čime je došao do tek druge pobjede protiv "plavaca" iz Londona u sedam posljednjih utakmica.